Strona główna / Polityka / Komentarz E. Żmudy-Trzebiatowskiej: A nie mówiłam?!

Komentarz E. Żmudy-Trzebiatowskiej: A nie mówiłam?!

Tak Ewa Żmuda-Trzebiatowska (PO) komentuje zamieszanie związane z przejęciem władzy przez Prawo i Sprawiedliwość. – Polska przestała być demokratycznym państwem prawa, a stała się państwem Prawa i Sprawiedliwości – ocenia była posłanka.

Gdy w październiku ówczesna posłanka wyemitowała swój spot wyborczy wiele osób mówiło, że straszenie PiS-em jest już nieskuteczne.

W spocie pojawiła się wizja rządzenia krajem po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych. Poważny głos ostrzegał: „Jeśli oni wygrają, ty przegrasz, przegra Polska. Paranoidalne widzenie świata, wszechwładna podejrzliwość, degradacja, destabilizacja i izolacja Polski w Europie, nienawiść, nieufność, pogarda i agresja.”

– Wystarczyło obiecać wyborcom rozrzucanie pieniędzy z helikoptera – tak komentuje Ewa Żmuda-Trzebiatowska zwycięstwo PiS-u. – Oglądam w telewizji to wszystko co dzieje się w sejmie. Rozmawiam z koleżankami i kolegami z partii. Wszyscy mamy podobne zdanie, że  Polska przestała być demokratycznym państwem prawa a stała się państwem Prawa i Sprawiedliwości – stwierdza.

Zobacz również

44  osoby utworzyły świnoujski Komitet Poparcia Rafała Trzaskowskiego

Wczoraj Szczecin pokazał ogromną moc, Plac Solidarności zgromadził tysiące osób. Szczecin pokazał, że popiera Rafała …

16 komentarzy

 1. Pani też głosowała za psuciem trybunału i nie ma pani prawa się wypowiadać w tej sprawie. PO psuło państwo likwidacja ofe, wspieranie supermarketów, dziura w podatku VAT, brak polityki społecznej. Wam chodziło tylko o utrzymanie władzy i stołki.

 2. Jaka ona głu…tka!!!! Elokwentna inaczej!!!!

 3. PIS rzeczywiście zawłaszcza Państwo czym według opinii wielu wyraża wzgardę dla Narodu Polskiego, ale pani jest ostatnią osobą, która ma prawo to krytykować. Pani brakuje autorytetu.

 4. To się wyborcy zabawili, a teraz wszyscy będziemy za to płacić. Ewa ma rację.

 5. CO ZA BZDURA TA KOBIETA JEST SLEPA ,NA TO CO JEST NAPRAWDE ZLE , JAK PANI TRZEBIATOWSKA NIEWIDZI ZE ZDEFRAUDOWANO MILIARDY DOLAROW I ZLOTOWEK ZA WASZEGO RZADZENIA I WPEDZENIA POLSKI W POTEZNY DLUG ZA POZYCZONE PIENIADZE LATWO SIE RZADZI ZA GERKA MIELISMY DLUGU NIECALE 20 MILIARDOW ,A TERAZ JUZ PONAD 300 MILIARDOW DOLAROW I KAZDY POLAK CO SIE URODZI MA 80 TYS, DLUGU WEWNETRZNEGO NIE WYBUDOWANO ZADNEGO ZAKLADU PRACY TYLKO ROZEBRANO FABRYKI STOCZNIE HUTY WALCOWNIE ODLEWNIE FABRYKI SAMOCHODOWE MOTOROWE SA ALE W INNYCH REKACH NAZWA MOTORKU JUNAK ALE PRODUKCJA CHINSKA I TAK Z RESZTA POLSKA JEST NA MAPIE Z NIEWOLNIKAMI WE WLASNYM KRAJU NA UMOWACH SMIECIOWYCH CO PANI SLEPA JEST ??/KLAMAC TO UMIECIE JESTESCIE DLAMNIE OSTATNIA BRUDNA JAKO PARTIA PO SZMATA DO PODLOGI NIECH SIE PANI WSTYDZI ZA TEGO KOMORUSKIEGO CO WYPRZEDAL ALBO ZNISZCYL MEBLE Z WILLI NA 1 MILION 400 TYS, DLACZEGO WYBRAL PIENIADZE DO KONCA ROKU ,PRZECIERZ NIE BYL DO KONCA ROKU PREZYDENTEM OKRADLISCIE NAROD POLSKI JEST PANI RAZEM Z NIMI TO JEST PANI ZLODZIEJEM CO OKRADL NAROD POLSKI NIGDY SIE Z OSZUSTAMI NIE ZGODZE ,ANDRZEJ LEPPER W SEJMIE MOWIL PRAWDE A MARSZALEK BOROWSKI PYTAL CZY CHCE MOWIC ,I MOWIL KTO CO ZA ILE SPRZEDAL W TV TEGO JUZ NIE PUSCILISCIE ALE INTERNET POKAZUJE WSZYSTKO I GO POWIESILI PANI WSPOLWINOWAJCY CZYLI ZDRAJCY NARODU ,KOBIETO SCHOWAJ GLOWE W PIASEK I WSTDZ SIE

 6. Może poszukuje Pani pracy??? Bo, wiadomo pieniążki z uposażenia posła się skończą, a ma Pani wielki dar, który pomógłby bardzo wielu ludziom, a szczególnie dzieciom, które dosyć naoglądały się przez ostatnie 8 lat!!!! UMIE PANI DOSKONALE OPOWIADAĆ BAJKI !!! Branża turystyczna w regresie – ludzie przestali emigrować, bo nie są już ciekawi świata !!!

 7. taka prawda.. głupi naród nie poszedł na wybory i teraz 4 lata beda demolowac nam kraj

 8. Jacek Jędrzejko(KORWIN)

  Syndrom odstawienia ?

 9. Ja już nie mam siły do byłej p.osłanki!. Boję się, że jak otworzę lodówkę, to z niej wyskoczy p.osłanka. To się nazywa „syndrom odstawionego koryta”. Ludzie odstawieni bywają wszędzie, gdzie się da i opowiadają wszystko co się da. Podkreślają swoje i nie swoje zasługi, jasno sugerując, jakimi my wyborcy jesteśmy idiotami, że ich nie wybraliśmy. Będą to robić tak długo, aż sami uwierzą, że są; inteligentni, nie zastąpieni, są zbawcami narodu po prostu. A potem to już prosta droga do pewnego Zakładu Leczniczego, przy ul. Broniewskiego w Szczecinie.

 10. A co tam w sprawie gazoportu? Kiedy tam cba i abw wejdzie?

 11. Ta kobieta ma dziurę w dachu.

 12. Pani posłanko…to że PiS przywraca ład prawny względem konstytucji ,która ówdzie została złamana w czerwcu tego roku ,kiedy właśnie pani była posłem parti PO w tamtej kadencji sejmu kiedy to sie stało i to pani również brała udział w tym głosowaniu przy uchwałach wyborów sedzoiw do TK w pąździernuki tego roku na ostatnim pposiedzeniu sejmu teraz twierdzi pani że trzeba sie bać PiSu ? Boże ..jaki to trzeba mieć zakłamany w sobie poziom wartości!!!! Bać to sie bede panii pańskiej parti PO ,oby nigdy już nie wróciła do rządu !!!
  Zreszta to zamieszanie z Trybunałem nie bedzie miało wileiego wpływu na popoarcie PiSu , bo tak naprawde to bedzie sie liczyc jakie zmaniy nastapnia w gospodarce , a nastapia na lepsze a tego najbardziej sie boicie !!! Bo to bedzie wasz koniec …na szczsecie nie zdajecie sobie sprawy co sie dzieje w internecie , a dzieje sie duzó i główny mainstrem TV i jego hejteryzm wobec Pisu nic nie pomoże juz,,, za duza jest swiadomosci waszej zakłąmanej polityki wobec społeczęństwa …Pa!

  • BRAWO BARWO BRAWO.
   A wypowiedź byłej Pani Poseł to tylko lament odrywanych od koryta.

  • Proszę pani!
   Wyrażę się dość prosto:
   Jeśli się sprząta ostro w domu to jest zamieszanie.
   Potem wszystko wraca do normalności.
   Demokracja wraca ale wy przegrani nie znacie słowa honor! Nie umiecie pokornie przyjąć porażki i wyciągnąć wniosków tylko idziecie w zaparte. To żenujące!
   Słowa „Paranoidalne widzenie świata, wszechwładna podejrzliwość, degradacja, destabilizacja i izolacja Polski w Europie, nienawiść, nieufność, pogarda i agresja” odnoszą się teraz do postawy pani i całego PO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.