Strona główna / Lokalne / Tłumy ludzi w schronisku. Zebrano sporo karmy. Zobacz zdjęcia i film!

Tłumy ludzi w schronisku. Zebrano sporo karmy. Zobacz zdjęcia i film!

Kilkadziesiąt kilogramów karmy dla psiaków i kotów, dziesiątki uśmiechniętych świnoujścian i wspaniała atmosfera – tak było w sobotę w świnoujskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. To kolejna taka akcja, mająca zachęcić do częstszych odwiedzin w placówce pomagającej zwierzakom. Sobotnia impreza była także dobrą okazją do podziękowania wolontariuszom za ich bezinteresowną pomoc.

Ludzie przyjeżdżali taksówkami, a z bagażników wyciągali ogromne worki z karmą dla zwierzaków.

– To na zaś przed zbliżającą się zimą, aby nigdy nie zabrakło jedzenia. Córeczka przygotowała laurkę, która powiesi na schroniskowej choince – mówi pani Malwina, która przyjechała do schroniska po raz pierwszy w życiu. – Nie wiedziałam, że będzie tu tylu ludzi – dodaje.

Pogoda i mieszkańcy dopisali. Dla każdego przygotowano kiełbaskę i ciasta. Na poczęstunek zrzucili się ludzie. Załoga schroniska i wolontariusze w kolorowych przebraniach pomagali w organizacji schroniskowej akcji. Wszystko dla zwierzaków czekających na nowe domy. Nie zabrakło także Mikołaja, a nawet kilku… najwięcej przyjechało na motocyklach.

Od każdej osoby było czuć ogrom życzliwości i chęć pomocy, nawet jeśli nie mogli adoptować zwierzaka i zabrać do domu Ci którzy zastanawiają się nad tą odpowiedzialną decyzją, mogli zajrzeć do klatek i obejrzeć z bliska psiaki i koty.

 

Zobacz również

„To on nożem niszczy samochody. Rozpoznajesz go? Nie zbliżaj, się – alarmuj!”

Policja w Świnoujściu ustala jak nazywa się, gdzie mieszka i pracuje sprawca zniszczenia samochodu, którego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.