Strona główna / Lokalne / Dobre perspektywy lotnicze na 2016 rok
Foto: Jacek Lewandowski

Dobre perspektywy lotnicze na 2016 rok

W przyszłym roku, już 4 tygodnie wcześniej niż w mijającym, mianowicie 2 kwietnia 2016, lotnisko Heringsdorf rozpocznie sezon lotniczy.

Głównym partnerem będzie Eurowings, z którym podobnie jak w latach poprzednich będzie można bezpośrednio dostać się do Kolonii, Düsseldorfu oraz Stuttgartu. 2 kwietnia swoje bezpośrednie loty rozpocznie z Frankfurtu nad Menem oraz Dortmundu. Od 14 maja po raz pierwszy również z Zurychu rozpoczynają także największe bałtyckie linie lotnicze, łotewskie Air Baltic z siedzibą w Rydze.

Szwajcarskie linie lotnicze Skywork Airlines połączą w następnym roku każdej niedzieli przez Basel wyspę Uznam z Bernem 22 razy. Tak więc siedem aktualnych destynacji pozostaje zachowanych również w 2016 roku.

Dzięki dobrej współpracy ze Zrzeszeniem Linienflüge zum Flughafen Heringsdorf (ArGe), Usedom Tourisms GmbH (UTG) oraz gminą Heringsdorf większość umów została podpisana już latem.

Z 85 procentowym obciążeniem oferta lotów z Zurychu była najpopularniejszym połączeniem w tym roku.

Zobacz również

Uwaga. Ostrzeżenie przed oblodzeniami

Od godz. 19:00 dziś (poniedziałek 29.11.2021) do godz. 09:00  jutro (wtorek 30.11.2021) meteorolodzy prognozują zamarzanie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.