Strona główna / Lokalne / Mikołajkowy Turniej Talentów

Mikołajkowy Turniej Talentów

Po raz piąty w Filii MDK na Warszowie odbył się Mikołajkowy Turniej Talentów i kolejny raz spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży jak również rodziców. W pięciu kategoriach konkursowych : piosenka, wiersz, taniec, plastyka i gra na instrumantach udział wzięło 68 uczestników . Złote medale jury przyznało 20 wykonawcom i autorom prac plastycznych, natomiast 48 małych artystów wyróżniło paczkami od Mikołaja – Firmy Gaz System . Puchar Dyrektora MDK otrzymała Anna Sarnowska – zdobywczyni wielu nagród również na konkursach ogólnopolskich.

art-talenty2Na szczególne podziękowania i złote laury zasłużyli rodzice, którzy wraz z dziećmi wspaniale uczestniczyli w przygotowaniach tego wyjątkowego wydarzenia. Wystawa pięknych ozdób świątecznych wykonanych przez rodziców oraz degustacja przepysznych ciast i deserów uświetniła ten wieczór.
Szczególnie wyjątkowym ,,Mikołajem” w tym dniu był Dyrektor Miejskiego Domu Kultury przekazując na rzecz Filii MDK na Warszowie nagłośnienie i sprzęt muzyczny- to wspaniały prezent dla wszystkich uczęstników zajęć i imprez artystycznych.

Zobacz również

Książka ze Świnoujściem w tle. Nowa powieść twórcy serialu „Czas honoru”

Jest maj 1945. Poniemieckie Świnoujście na wyspie Uznam leży w gruzach. Na ulicach grasują bandy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.