Strona główna / Lokalne / Mikołajkowy Turniej Talentów

Mikołajkowy Turniej Talentów

Po raz piąty w Filii MDK na Warszowie odbył się Mikołajkowy Turniej Talentów i kolejny raz spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży jak również rodziców. W pięciu kategoriach konkursowych : piosenka, wiersz, taniec, plastyka i gra na instrumantach udział wzięło 68 uczestników . Złote medale jury przyznało 20 wykonawcom i autorom prac plastycznych, natomiast 48 małych artystów wyróżniło paczkami od Mikołaja – Firmy Gaz System . Puchar Dyrektora MDK otrzymała Anna Sarnowska – zdobywczyni wielu nagród również na konkursach ogólnopolskich.

art-talenty2Na szczególne podziękowania i złote laury zasłużyli rodzice, którzy wraz z dziećmi wspaniale uczestniczyli w przygotowaniach tego wyjątkowego wydarzenia. Wystawa pięknych ozdób świątecznych wykonanych przez rodziców oraz degustacja przepysznych ciast i deserów uświetniła ten wieczór.
Szczególnie wyjątkowym ,,Mikołajem” w tym dniu był Dyrektor Miejskiego Domu Kultury przekazując na rzecz Filii MDK na Warszowie nagłośnienie i sprzęt muzyczny- to wspaniały prezent dla wszystkich uczęstników zajęć i imprez artystycznych.

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnymi opadami deszczu

Dziś 1 lipca od godziny 13.00 do 22.00 prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.