Strona główna / Lokalne / Piesi sami kuszą los. Przechodzą gdzie popadnie

Piesi sami kuszą los. Przechodzą gdzie popadnie

Pięć potrąceń pieszych i rowerzystów w ciągu jednego dnia to stanowczo za dużo jak na małe Świnoujście. Taka sytuacja miała miejsce przed kilkoma dniami. Pod ostatnimi artykułami o niebezpiecznych zdarzeniach na ulicach, pojawiły się wpisy samych kierowców, którzy uważają, że większości niebezpiecznych sytuacji można by było uniknąć, gdyby piesi zatrzymali się przed jezdnią i uważnie rozejrzeli.

5Zapewne w wielu przypadkach wina leży po stronie kierowców, ale nie jest tak zawsze. Zaledwie dziesięć minut na odcinku dwustumetrowym wystarczyło naszemu reporterowi, aby uwiecznić na fotografiach pieszych, którzy sami proszą się o potrącenie. Aż krew się burzy w żyłach, a na usta cisną niecenzuralne słowa widząc taką bezmyślność. art-0Szczytem nieodpowiedzialności była sytuacja, gdy kobieta z kapturem na głowie przechodziła przez jezdnie szukając czegoś w torebce, albo młoda matka spacerująca z wózkiem po jezdni. Aż dziw bierze, że wszystko działo się pod czujnym okiem kamer monitoringu miejskiego.

 

Zobacz również

Trzy rowery czekają na właścicieli

Policja odzyskała trzy rowery: „Code edox” (szaro-srebrny, typ górski), Akira (srebrno-czarny) oraz Prophete (czarny). Rowery …

3 komentarze

  1. Człowieku przejście na zakręcie ???

  2. Zrobić tam przejście dla pieszych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.