Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Ich nagradzamy trzema plusami, a kto dostanie minusa?

Plusy i minusy tygodnia. Ich nagradzamy trzema plusami, a kto dostanie minusa?

Od teraz każdego tygodnia będziemy przyznawać plusy i minusy. To dobrze znany części mieszkańców sposób dostrzegania rzeczy ważnych i istotnych, a także tych z których trzeba wyciągać wnioski na przyszłość.

⊕⊕⊕ Dla wolontariuszy i ofiarodawców Szlachetnej Paczki za to, że przywracacie wiarę w cuda i ludzką dobroć.

⊕⊕ Dla Narodowego Świnoujścia za pamięć o weteranach i przygotowanie paczek świątecznych. Przy takich akcjach jesteśmy z Was dumni.

Dla samorządu i MDK za organizację koncertu kolęd, jasełek i za tegoroczną aktywność na pl. Wolności. Serce Świnoujścia wreszcie ożyło. Liczymy, że w przyszłym roku impreza będzie miała jeszcze większy rozmach.

 

⊝⊝⊝ Nieroztropnym pieszym i kierowcom, którzy w przedświątecznym okresie spowodowali niebezpieczne sytuacje na ulicach naszego miasta.

⊝⊝ Dla samorządu za to, że po raz kolejny zaniedbało mieszkańców prawobrzeża i zapomniało o godnej iluminacji: Warszowa, Przytoru, Ognicy i Karsiborza.

 Zbigniewowi Pomieczyńskiemu, byłemu szefowi lokalnego PSL za naiwność. Panie Zbigniewie naprawdę wierzy Pan, że mieszkańcy dadzą się nabrać na „mostowy haczyk”? Nie szkoda panu czasu i pieniędzy?

Zobacz również

Odpady budowlane ze Świnoujścia mają trafić do Wolina. Mieszkańcy mówią “nie”

W Wolinie na polanie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, Zalewu Szczecińskiego i Lasów Państwowych, prywatny inwestor …

3 komentarze

  1. no pewnie, ze daje. Szlachetna paczke tworzymy my wszyscy 🙂

  2. brawo młodzież ze Swinoujscia

  3. Szlachetna Paczka jak zawsze dała radę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.