Strona główna / Lokalne / W świnoujskim hotelu będzie bal i wielka licytacja

W świnoujskim hotelu będzie bal i wielka licytacja

Ponad 350 osób weźmie udział w VII Balu Charytatywnym, który odbędzie się w Świnoujściu w ramach 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w latach ubiegłych, bal zorganizowany zostanie w hotelu Interferie przy ul. Uzdrowiskowej.

Impreza charytatywna odbędzie się 8 stycznia. Pieniądze pozyskane z balu, podobnie jak z całej zbiórki, w tym roku zostaną przeznaczone na zakup urządzeń pediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Najważniejszymi atrakcjami wieczoru będą oczywiście licytacje.

– Na aukcję oddamy serduszka wykonane ze złota, pozyskanego przez sztab WOŚP od mieszkańców Świnoujścia. Złotnicy z miasta zadbali, aby te wyroby były jedyne w swoim rodzaju – mówi Iwona Postulka, szefowa sztabu WOŚP w Świnoujściu.

Impreza tradycyjnie rozpocznie się polonezem. Podczas zabawy przewidziano szereg atrakcji, wybierani będą również królowa i król balu. Uczestnicy balu będą bawili się do godziny piątej nad ranem.

Bal Charytatywny WOŚP w Świnoujściu to największe wydarzenie tego typu, odbywające się w mieście, które rozpoczyna jednocześnie czas karnawału.

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

Jeden komentarz

  1. a będzie jak w zeszłym roku sriptis wieloryba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.