Strona główna / Lokalne / 24. Finał WOŚP. Kram rzeczy dziwnych

24. Finał WOŚP. Kram rzeczy dziwnych

Od wielu lat Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia włącza się w orkiestrowe granie. Podobnie jak w latach poprzednich także tym razem serdecznie zapraszamy już 09 stycznia (sobota) od godz. 17-tej na imprezę KRAM RZECZY DZIWNYCH (dawniej Aukcja rzeczy dziwnych), w gościnnych progach hotelu Hampton by Hilton. Podczas kramu licytowane będą przeróżne przedmioty – czasem dziwne – ozdobne i użyteczne, ale też rejsy, masaże, zabiegi zdrowotne itp.

W tym roku KRAM zapowiada się atrakcyjnie – niektóre przedmioty przywędrowały ze Szwecji i Danii. Podczas Kramu otwarta będzie też Spiżarnia Babuni z pysznościami – różnymi przetworami mieszkanek naszego miasta. Warto przyjść i nie zapomnieć portfela. Będzie też przerywnik muzyczny – niespodzianka

Jeśli zechcecie wspomóc WOŚP przetworami do spiżarni i ciekawymi przedmiotami na aukcję – można je przynieść do sklepu rowerowego przy Monte Cassino lub do Zakładu fryzjerskiego AXEL przy ul. Dąbrowskiego. 

A następnego dnia 10 stycznia (niedziela) od godz. 17-tej TPŚ zaprasza do Galerii ART MDK na doroczne spotkanie z ciekawymi osobami związanymi z morzem. Cykl tych spotkań pt. Twarzą do Morza – ŻEGLOWANIE” wiąże się z morskim położeniem naszego miasta. Spotkamy się z mieszkańcami, którzy pływają pod żaglami. O swych rejsach opowiedzą ; szkutnik Jan GROTKOWSKI, kapitan Maciej KRZEPTOWSKI, żeglarz Aleksander MIKOŁAJÓW, kapitan Jan WALCZAK, żeglarz, fotograf morza, wraz z żeglującą rodziną Marek WILCZEK oraz żeglarze Hanna i Fred ŻURAWSCY.

Będzie też żeglarski przerywnik muzyczny, pyszne ciasta, kawa i herbata. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia – SIE MA!

Zobacz również

GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Baltic Pipe

GAZ-SYSTEM zakończył budowę Baltic Pipe – najważniejszego projektu energetycznego realizowanego w ramach rządowej strategii dywersyfikacji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.