Strona główna / Lokalne / [RAPORT] Portal swinoujskie.info liderem na Facebooku! Dziękujemy!

[RAPORT] Portal swinoujskie.info liderem na Facebooku! Dziękujemy!

W styczniu br, wśród portali internetowych, niekwestionowanym liderem na Facebooku został portal swinoujskie.info. Jak wynika z badania największego serwisu społecznościowego, najwięcej odwiedzin, komentarzy, polubień i udostępnień odnotowano na profilu portalu swinoujskie.info.

Nasz profil podaje bieżące informacje lokalne. Za zaufanie i regularne odwiedzanie naszej strony serdecznie dziękujemy wszystkim Internautom! Chociaż nie mamy wśród fanów kilku tysięcy Hindusów i mieszkańców republiki bananowej, to jest nas już ponad 8000.
Jesteście aktywni niemal trzy razy bardziej niż na innym świnoujskim portalu uważanym do tej pory za lidera. Od miesięcy odnotowujemy największy wzrost fanów, co przekłada się na kilkukrotny wzrost odwiedzin na naszej stronie swinoujskie.info.

Portal swinoujskie.info jest najnowocześniejszym ze wszystkich serwisów lokalnych. Do tego łatwy w obsłudze i w pełni responsywny. Oznacza to, że treści na nim wyświetlane z łatwością można odczytywać na wszystkich rodzajach urządzeń elektronicznych: monitorach, telewizorach, ekranach telefonów komórkowych i tabletów.

ART-STAT-FB

Zobacz również

Najdłuższy lądowy odcinek Baltic Pipe w Polsce jest gotowy do nagazowania

GAZ SYSTEM ponad 30 dni przed planowanym terminem dokonał odbioru technicznego gazociągu Goleniów – Ciecierzyce. …

4 komentarze

 1. Jadwiga Krakiewska

  Metoda na sukces jest prosta- pisać normalnie, bez jadu i nienawiści do otoczenia jak to robi – ładnie nazwa – konkurencja, gdzie publikują się zdjęcia z podpisami.
  Dużo optymizmu u was to wasza duża zaleta – i tak trzymać.

 2. Obyście nie skończyli jak i… Tak się dobrze przecież zapowiadali, tyle było tam fajnych treści. Od dwóch lat wspomniany portal pikuje do dołu. Jak spadający samolot :-(.

  A był naprawdę – mimo zajadłego charakteru – kiedyś dobrym źródłem informacji. Teraz to dno. Moi znajomi przestali go czytać.. Ja wchodzę rzadko- bardzo żałuję, bo taki portal był jedynym bożym biczem na te komunistyczną sitwę! I jak mówi poeta się zesrało…

  Oby Wam te sukcesy tak jak SR w głowie nie przewróciły bo skończycie jak on. Na dnie.

 3. Praca przynosi efekty.

 4. Mamo!!! Co??? Chwala nas….. Kto??? My ich, a oni nas…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.