Strona główna / Sport / Wygrana SMS Świnoujście w derbach siatkarskich w II lidze

Wygrana SMS Świnoujście w derbach siatkarskich w II lidze

Dużą niespodziankę zrobili swoim kibicom zawodnicy SMS Świnoujście wygrywając 3:1 (17,-20,19,21,) w meczu II Ligi piłki siatkowej zwyciężając z faworyzowaną i bardziej doświadczoną drużyną OPP Kołobrzeg. Tymbardziej cieszy to zwycięstwo, gdyż był to pojedynek derbowy i do tego rewanż za porażkę w I rundzie w Kołobrzegu.

Trenerów K. Janaszewskiego i K. Dobka cieszy dość dobrze wykonana praca w meczu przez chłopaków z SMS-u pod kątem planu taktycznego i przede wszystkim determinacja z jaką zawodnicy grali. Podsumowując ten mecz, właściwie poza drugim setem był pod kontrolą juniorów ze Świnoujścia i chyba zbyt łatwo wygrany 1 set do 17-tu punktów spowodował lekką dekoncentrację w drugim- przegranym. Ale już kolejne dwa sety pokazały, że dobra gra szczególnie w dwóch elementach, tj.w ataku i zagrywce przyniosła sukces i radość uczniom i trenerom SMS-u. Cieszy drugie zwycięstwo w II Lidze i to za 3 punkty i życzymy młodym siatkarzom częstszego tańca radości po zwycięstwach, a także kibicom, którzy zapełnili halę do ostatniego miejsca takich pozytywnych emocji. Najbliższy mecz rozegrany będzie w świnoujskiej hali 31.01. w niedzielę o godzinie 13:00 i już zapraszamy kibiców na duże emocje.

Skład SMS Świnoujście: Małecki K.,Tama A.,Baran F., Ćwikliński Sz., Skrobot K., Lorenc A., Ostrowski D.-libero, Lamorski K., Szmigiel M., Durbajłło Ł., Adamski B., Bąk Sz., Malewicz M.

Zobacz również

Kickboxing Pomorze Świnoujście

21 listopada 2020 w Szczecinie odbył się Polish Figter Kids 5 im. Krzysztofa Pajewskiego. Turniej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.