Strona główna / Lokalne / [FILM] Makabra! Ten pies zamarzł przez okrutnego właściciela!

[FILM] Makabra! Ten pies zamarzł przez okrutnego właściciela!

Makabryczne znalezisko w lesie przy ul. Karsiborskiej! Zamrożony pies leżał przykryty plandeką. Jeszcze dwa dni wcześniej żywego widział go mężczyzna przejeżdżający obok. Od czasu do czasu dokarmiał zwierzęta przywiązane do drzewa.

art-pies2Właścicielem zwierząt był mężczyzna mieszkający w pobliskiej szopie. Sam nie miał luksusów. Zwierzę nie miało budy. Na mrozie było przywiązane jedynie do drzewa. Pies musiał konać w straszliwych męczarniach. Członków Fundacji Animals Przystań Świnoujście wezwał pan Jan. Na miejsce przyjechali także strażnicy miejscy.

– Podobno był tu jeszcze jeden pies. Jedziemy go szukać, mam nadzieję, że żyje i go uratujemy. Wezwaliśmy policję. Martwy pies był bardzo wychudzony. Umierał w prawdziwej gehennie – mówi Agata Muszyńska z fundacji. – Chcemy, aby właściciel został ukarany – dodaje.

art-pies3Wygłodniały pies nie miał siły walczyć o przetrwanie. Jego serce przestało bić na mrozie. Gdyby znalazł się ktoś, kto przekazałby wcześniej informację o psie przebywającym w takich warunkach, zwierzę by żyło.

Nie możemy dopuścić, aby gdzieś koło nas po cichu umierał kolejny pies w lichej budzie zrobionej z kilku desek – apeluje Agata Muszyńska. – Proszę, reagujmy.

art-pies4Kilkadziesiąt minut później członkowie fundacji i schroniska dla zwierząt uratowali psa przebywającego w fatalnych warunkach. Zwierzak został przewieziony do świnoujskiego schroniska.

Apelujemy o reagowanie, gdy ktoś widzi zwierzę przywiązane łańcuchem, bez porządnej budy, wody i jedzenia.

Zobacz również

Trzy złota podczas Pucharu Polski dla Centrum EKG

W dniach 24-25/09/22 w Luboniu  odbył się XII Puchar Polski No Gi Jiu Jitsu 2022. …

26 komentarzy

 1. Frajera zostawić z pustą misą i czymś co przypomina budę a nią nie jest i niech skurw……
  odpokutuje zostawić go tam gołego na 48 godzin jak tą biedna psinkę,jak szmaciarz przeżyje to chociaż będzie świadom tego na co skazał stworzenie które było uzależnione od niego

 2. CO ZA BESTIA .Udostępnić DANE „właściciela”a osobiście się do niego przejadę .CO kawał skurwysyna nic więcej .Biedna sunia [*]

 3. psy toważyszom nam od tysięcy llat niema bardziej wierniejszego stworzenia na zastanawianie się nad karą dla tego typa jest za póżno nie można go nazwać człowiekiem reagujmy przed faktem

 4. WSZYSCY TYLKO DUZO GADAJA —-NIECH KTOS TO WRESZCIE ZROBI CHOC RAZ TO MOZE INNI SIE CHOCIAZ RAZ ZASTANOWIA

 5. DOŚĆ JUŻ KRZYWDY I CIERPIENIA . ZWIĘKSZYĆ KARY TO JEDYNY SPOSÓB

 6. Brak mi słów !Każdej zimy to samo !

  Brak mi słów !każdej zimy to samo !

  • okrutne ale trzeba spojrzeć z drugiej strony tylko karać potrafią ale pomóc to nie wiedza jak to znaczy facet miał by dom i pies tez by żył karacie ale spojrzeć z drugiej strony pewnie tez go znalazł i dał mu co miał reszta miasta tylko patrzy i nic nie widzi

   • skoro mieszkał obok w jakiejś szopie to mógł te psy zabrać wziąć do środka. Nic go nie tłumaczy. Skoro właściciel nie zamarzł z zimna – znaczy, że było wyjście.

   • Co mu dał ten facet? Kawałek sznurka i przywiązał do drzewa bez jakiegokolwiek schronienia? W ramach kary nie ciepłe więzienie tylko uwiązac kretyna do drzewa w tedy zrozumie jak cierpiało to zwierze.

   • Skoro miał swiadomosc ze psu zimno to mogl nawet oddac do schroniska od razu…to jest znęcanie i za to należy się kara. Sam również mogl się do jakiegoś udac ponieważ takie miejsca istnieja. Pies tak samo cierpi jak czlowiek

 7. mógł go uwolnić skoro wiedział że nie jest w stanie GO wyżywić nie wiem kim jest ta osoba ale życze jemu takiej samej śmierci jaką zgotował temu pieskowi

 8. Czas na surowe kary za znęcanie się nad zwięrzętam!!!!!

 9. To byl pies czy suka .. ?? Wyglada mi znajomo ..

 10. Czy nikt wcześniej nie widział co się dzieje z psem ? a może widział i miał to w d…..

 11. Ale jak wsadzisz takiego do wiezienia to tylko poprawisz my warunki bytu-I co z takim zrobic???

  • A kto tutaj mówi o więzieniu?
   Jest sety sposobów, żeby ukarać sadystę.
   wyssać gałki oczne, odrąbać ręce i kazać klaskać, jak nie, to w p&^ol.
   Zszyć zwieracze i podawać środki przeczyszczające.
   Można robić dziesiątki doświadczeń na sadyście, co na wzór, jakie były przeprowadzane w Jednostce 731. (pl.wikipedia.org/wiki/Jednostka_731).
   Ogranicza nas tylko wyobraźnia nad wymierzeniem kary zwyrodnialcowi.

 12. Pogrożą sadyście palcem, i taki będzie wyrok.

 13. Jadwiga Krakiewska

  :-(((((((((((((((((((((((((((((

 14. A co grozi temu zwyrodnialcowi?
  -Pewnie nic.

  Czas złożyć wizytę mieszkańcowi szopy i go napiętnować i przykuć do drzewa.

  • Przydało by się tylko gdzieś głębiej w lesie żeby o szybko nie znaleźli …. Może wtedy inni zastanowią się nad tym czy warto zabijać bezbronnych ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.