Strona główna / Polityka / Karuzela stanowisk przyspiesza. Kto straci, a kto dostanie nową pracę
Jednym z członków rady nadzorczej Terminalu Promowego w Świnoujściu jest Elżbieta Jabłońska. Czy starci ponad 10 000 zł rocznie?

Karuzela stanowisk przyspiesza. Kto straci, a kto dostanie nową pracę

Zmiany w Zarządzie Morskich Portów Szczecin i Świnoujście rozpoczęły karuzelę zmian. Nie tylko w samym zarządzie spółki w Szczecinie, ale także w spółkach podległych portowi. Nowy zarząd portu ma być wybrany nie później niż do 16 lutego. Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że zmiany obejmą wszystkie trzy portowe spółki. Poza Infra Portem, spółkę Polskie Terminale i Terminal Promowy Świnoujście. We władzach tych spółek są także mieszkańcy naszego miasta. Niektórzy z nich piastują swoje funkcje ewidentnie w wyniku nadania partyjnego, uzyskując rocznie od ponad dziesięciu do kilkuset tysięcy złotych dochodu rocznie. Wątpliwe jest czy na zwolnionych przez sympatyków PO stanowiskach zasiądą specjaliści, a nie jak dotychczas – sympatycy PIS-u i jego koalicjantów.

Zmiany także w Uzdrowisku Świnoujście

Zmian można także spodziewać się w radzie nadzorczej Uzdrowiska Świnoujście. Tym razem nie są one związane ze zmianą władzy, a tzw. reorganizacją. Do podobnej reorganizacji kilka dni temu doszło w Uzdrowisku Kołobrzeg. Złośliwi twierdzą, że tego typu zmiany w spółkach podległych “partyjnemu” marszałkowi nie mają służyć poprawie funkcjonowania spółek, a jedynie… zasileniem w niezłe apanaże kolejną grupę partyjnych działaczy.

Jednym z członków rady nadzorczej Terminalu Promowego w Świnoujściu jest radna Elżbieta Jabłońska. Czy starci ponad 10 000 zł rocznie?

Zobacz również

Radnej PiS nie spodobały się banery Szymona Hołowni w Świnoujściu. Prezydent miasta usunął post

Radna Województwa Zachodniopomorskiego Małgorzata Jacyna-Witt zareagowała, gdy zobaczyła banery wyborcze Szymona Hołowni w Świnoujściu. Swoimi …

15 komentarzy

 1. o 500 że Jabłońska w przyszłych wyborach zdobędzie o 50% mniej głosów niż 2014?

 2. Marcin Sądecki

  radny Borowski, radny Śliwiński, radna Jabłońska, p Iwan- ilu jeszcze członków lokalnego PO pasożytuje na naszym samorządzie? Wszyscy biorą pieniążki z nadania partyjnego. Jakie kompetencje ma Borowski by być menadżerem w uzdrowisku? Jakie Jabłońska by być w radzie nadzorczej terminalu? Jakie Śliwiński by być szefem uzdrowiska? KIEDY TO SIĘ ZMIENI?

 3. Napiszcie kto w tych wszystkich spółkach zasiada i co robi! I za ile! Niech wszyscy się dowiedzą jak zakłamane jest PO itd.

 4. Pogonić darmozjadów, a ja naiwna myślałam że Jabłońska to porządny człowiek 🙁

 5. PIS nie mogąc wygrać w naszym mieście .Wyobrażacie sobie że Pis wprowadza zarząd komisaryczny do Świnoujścia i odsuwa Prezydenta Żmurkiewicza ze stanowiska na komisarza powołuje Mrozika i co wtedy?

 6. Czemu admin nie podaje że w radzie nadzorcze portu jest Janusz Żmurkiewicz.

 7. A teraz to będzie z nadanie partyjnego Pisu i wodza najwyższego Jarusia wielkiego.

 8. I taka osoba kandydowała na włodarza tego maista… zagłsuję jak pani przekaże 100% swojej pensii dla chorych dzieci..

 9. Wstyd to pojęcie obce tym państwu. Dobrze, że wkońc ktoś pogodni te towarzycho- mówi się że wybory samorządowe w przyszłym roku.
  Papa pieniążki proszę państwa z PO

 10. najwyższa pora… napiszcie proszę czy to prawda że Śliwiński zarabia 20 000 ZŁ?????????????

 11. I bardzo dobrze!
  Odsunąc chołotę PO!
  Jabłonską, Borowskiego i Śliwińskiego. Zwykłe darmozjady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.