Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

⊕⊕⊕ Dla wszystkich którzy pomogli i pomagają Bolkowi. Szczególnie dla pewnej pani doktor za sfinansowanie zakupu leków dla żywej maskotki naszego miasta! Dużo zdrowia Bolek!

⊕⊕ Dla tajemniczego policjanta, który pomógł starszej kobiecie, która upadła na chodnik. Poobijana ledwo chodziła- policjant pomógł jej wejść do domu i wniósł jej zakupy. Prosty gest, a wielu z nas wzrusza. Taką policję lubimy!

 Dla pasjonatów historii z naszego miasta, którzy zarażają swoją pasją innych- szczególnie tych z profili w mediach społecznościowych: Dawne Świnoujście i Świnoujście i Starocie nad Świną

⊝⊝⊝ Dla myśliwego, który przewoził przez całe miasto, na odkrytej przyczepie zabite zwierzę Za brak empatii – także dla tych wrażliwszych, którzy musi patrzyć w martwe oczy ofiary zwierzaka zabitego dla przyjemności przez istotę mieniącą się człowiekiem.

⊝⊝ Dla PKN Orlen- za obracanie kota ogonem i odpowiedź na nasz artykuł, w którym spółka sugeruje, że współwinni są mieszkańcy… bo mieszkają za blisko trującego zakładu!

 Dla osób odpowiedzialnych za nieodśnieżone chodniki. Także te przed szpitalem.

Zobacz również

Święto Wojska Polskiego z 8. Flotyllą Obrony Wybrzeża

„Weekend z wojskiem” – pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.