Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

⊕⊕⊕ Dla wszystkich którzy pomogli i pomagają Bolkowi. Szczególnie dla pewnej pani doktor za sfinansowanie zakupu leków dla żywej maskotki naszego miasta! Dużo zdrowia Bolek!

⊕⊕ Dla tajemniczego policjanta, który pomógł starszej kobiecie, która upadła na chodnik. Poobijana ledwo chodziła- policjant pomógł jej wejść do domu i wniósł jej zakupy. Prosty gest, a wielu z nas wzrusza. Taką policję lubimy!

 Dla pasjonatów historii z naszego miasta, którzy zarażają swoją pasją innych- szczególnie tych z profili w mediach społecznościowych: Dawne Świnoujście i Świnoujście i Starocie nad Świną

⊝⊝⊝ Dla myśliwego, który przewoził przez całe miasto, na odkrytej przyczepie zabite zwierzę Za brak empatii – także dla tych wrażliwszych, którzy musi patrzyć w martwe oczy ofiary zwierzaka zabitego dla przyjemności przez istotę mieniącą się człowiekiem.

⊝⊝ Dla PKN Orlen- za obracanie kota ogonem i odpowiedź na nasz artykuł, w którym spółka sugeruje, że współwinni są mieszkańcy… bo mieszkają za blisko trującego zakładu!

 Dla osób odpowiedzialnych za nieodśnieżone chodniki. Także te przed szpitalem.

Zobacz również

Zamknięte toalety. Radny Włodarczyk interweniuje. Odpowiedź może zaskakiwać

Miejskie toalety wybudowane w Parku Zdrojowym są zamknięte w okresie jesienno-zimowym. Problemem zajął się radny …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.