Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasużył?

⊕⊕⊕ Dla wszystkich którzy pomogli i pomagają Bolkowi. Szczególnie dla pewnej pani doktor za sfinansowanie zakupu leków dla żywej maskotki naszego miasta! Dużo zdrowia Bolek!

⊕⊕ Dla tajemniczego policjanta, który pomógł starszej kobiecie, która upadła na chodnik. Poobijana ledwo chodziła- policjant pomógł jej wejść do domu i wniósł jej zakupy. Prosty gest, a wielu z nas wzrusza. Taką policję lubimy!

 Dla pasjonatów historii z naszego miasta, którzy zarażają swoją pasją innych- szczególnie tych z profili w mediach społecznościowych: Dawne Świnoujście i Świnoujście i Starocie nad Świną

⊝⊝⊝ Dla myśliwego, który przewoził przez całe miasto, na odkrytej przyczepie zabite zwierzę Za brak empatii – także dla tych wrażliwszych, którzy musi patrzyć w martwe oczy ofiary zwierzaka zabitego dla przyjemności przez istotę mieniącą się człowiekiem.

⊝⊝ Dla PKN Orlen- za obracanie kota ogonem i odpowiedź na nasz artykuł, w którym spółka sugeruje, że współwinni są mieszkańcy… bo mieszkają za blisko trującego zakładu!

 Dla osób odpowiedzialnych za nieodśnieżone chodniki. Także te przed szpitalem.

Zobacz również

Raport z postępu prac na placu budowy tunelu

Na wyspie Wolin trwają odbiory przebudowanej linii kablowej wysokiego napięcia 110 kV. W ubiegłym tygodniu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.