poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / Nowoczesnym hybrydowym autobusem za darmo

Nowoczesnym hybrydowym autobusem za darmo

art-autobusJak już wiecie z portalu swinoujskie.info, Komunikacja Autobusowa testuje nowy autobus. Dziś (czwartek 31 marca) oraz jutro (piątek 1 kwietnia) autobus będzie obsługiwał pasażerów na liniach okrężnych A i B w godzinach od 5.00 do 13.00. Natomiast w sobotę 2 kwietnia 2016 r. linię nr 10 do Międzyzdrojów w godzinach od 6.00 do 13.00 . Na liniach A i B pasażerowie będą mogli jeździć za darmo.

– Technologia hybrydowa do optymalne rozwiązanie dla komunikacji miejskiej wnoszące ogromny wkład w ochronę środowiska – mówi Andrzej Sieczka, zastępca dyrektora spółki Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu. – Napęd hybrydowy doskonale spisuje się w pojazdach zmuszonych do nieustannego zatrzymywania się i ruszania. Dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla autobusów miejskich poruszających się w intensywnym ruchu drogowym.

Pozyskanie hybrydowego testowego autobusu miejskiego marki VOLVO na testy drogowe  w Świnoujściu to efekt rozmów i uzgodnień prowadzonych przez dyrekcję komunikacji z przedstawicielami producenta autobusu.

Źródło: swinoujskie.info, BIK UM Świnoujście, KA Świnoujście

Zobacz również

Jest sobota, jest parkrun

Kolejna sobota rozpoczęła weekendowy wypoczynek i choć poranek rozsnuł wokół wyspy mgłę białą i gęstą …

Jeden komentarz

  1. Oficer sztabowy

    Jak za friko…..to mohery beda teraz caly dzien….!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.