Strona główna / Lokalne / Nowoczesnym hybrydowym autobusem za darmo

Nowoczesnym hybrydowym autobusem za darmo

art-autobusJak już wiecie z portalu swinoujskie.info, Komunikacja Autobusowa testuje nowy autobus. Dziś (czwartek 31 marca) oraz jutro (piątek 1 kwietnia) autobus będzie obsługiwał pasażerów na liniach okrężnych A i B w godzinach od 5.00 do 13.00. Natomiast w sobotę 2 kwietnia 2016 r. linię nr 10 do Międzyzdrojów w godzinach od 6.00 do 13.00 . Na liniach A i B pasażerowie będą mogli jeździć za darmo.

– Technologia hybrydowa do optymalne rozwiązanie dla komunikacji miejskiej wnoszące ogromny wkład w ochronę środowiska – mówi Andrzej Sieczka, zastępca dyrektora spółki Komunikacja Autobusowa w Świnoujściu. – Napęd hybrydowy doskonale spisuje się w pojazdach zmuszonych do nieustannego zatrzymywania się i ruszania. Dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla autobusów miejskich poruszających się w intensywnym ruchu drogowym.

Pozyskanie hybrydowego testowego autobusu miejskiego marki VOLVO na testy drogowe  w Świnoujściu to efekt rozmów i uzgodnień prowadzonych przez dyrekcję komunikacji z przedstawicielami producenta autobusu.

Źródło: swinoujskie.info, BIK UM Świnoujście, KA Świnoujście

Zobacz również

„Lato nad morzem”. Wystawa w Muzeum Rybołówstwa Morskiego

W  Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu oglądać można  ekspozycję przedstawiająca plażowe zwyczaje i sposób spędzania …

Jeden komentarz

  1. Oficer sztabowy

    Jak za friko…..to mohery beda teraz caly dzien….!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.