Strona główna / Lokalne / Lato już blisko! Ruszyły fontanny. Wygraj bilety do kina

Lato już blisko! Ruszyły fontanny. Wygraj bilety do kina

Dzieci będą miały radochę. W piątek w mieście uruchomiono część fontann. Działają już dwie w Parku Zdrojowym, na pl. Wolności w piątek trwały ostatnie przygotowania, w sobotę ma ruszyć także najnowsza – na Słowackiego. Najbardziej nie możemy doczekać się włączenia kolorowej na promenadzie.

W Świnoujściu przybywa fontann. Na samej promenadzie są dwie, jedna na pl. Wolności i Słowackiego. W Parku Zdrojowym są dwie. Dochodzi do tego najstarsza przy ul. Piłsudskiego tzw. śruba i dwie małe należące do Uzdrowiska Świnoujście.

Największa frajdę z fontann mają dzieci. Uwielbiają kąpać się pod okiem rodziców w wodotryskach na pl. Wolności oraz na promenadzie.

Możecie przesłać na swoje zdjęcia przy fontannach. Opublikujemy je na portalu swinoujskie.info. Wśród wszystkich autorów wylosujemy jednego, który dostanie podwójne zaproszenie do kina Cienema 3D. Nie zwlekajcie więc i przesyłajcie nam zdjęcia. Można to zrobić poprzez skrzynkę na Facebooku albo poprzez e-mail: redakcja@swinoujskie.info.

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.