Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Dla pewnego Pana Joachima i wszystkich którzy przyczynili się do tego, że Świnoujście jest blisko tunelu- tak blisko jak nigdy wcześniej!

 Dla lokalnych, drobnych przedsiębiorców tak jak Złoty Róg, Halo Pizza, naleśnikarnia, czy piekarnia Mikołajczyków, że dbają o klientów utrzymując wysoką jakość swoich produktów i wytrwali na rynku mimo ciężkich czasów!

 Dla pasjonatów z Fortu Gerharda. Nie dość, że ciągle rozbudowują kolekcję historycznych pamiątek to jeszcze skutecznie promują nasze miasto przy niemal każdej okazji – w mediach w Polsce i za granicą np. w USA! Nawet przy pomocy starego… kotła :-).

 Dla niektórych niemieckich gości naszego miasta, którzy zapominają o kulturze głośno komentując np. “polski porządek” i domagając się, by w Polsce wszyscy mówili po niemiecku! Szanowni Goście! W Polsce w zwyczaju mamy mówić po polsku! Szczególnie w kontakcie z gośćmi z Niemiec, którzy są dla nas niegrzeczni!

 Dla samorządu za program imprez na majówkę, którego nie ma? Są miasta, gdzie imprezy podczas długich weekendów są naprawdę na wysokim poziomie i można o nich się dowiedzieć przynajmniej miesiąc przed planowaną imprezą. Nie w Świnoujściu. Szkoda…

 Dla nauczycieli, którzy zapraszają do szkół myśliwych na lekcje o ochronie przyrody. Przypominamy, że są kraje gdzie zabijanie braci mniejszych (zwierząt) dla zabawy jest już zakazane!

Zobacz również

Drzewo runęło na ulicę. To cud, że nikt tamtędy nie przechodził!

Porywisty powiew wiatru połamał konar na ulicy Mieszka I w Świnoujściu. Upadające drzewo uszkodziło napowietrzną …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.