Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Dla pewnego Pana Joachima i wszystkich którzy przyczynili się do tego, że Świnoujście jest blisko tunelu- tak blisko jak nigdy wcześniej!

 Dla lokalnych, drobnych przedsiębiorców tak jak Złoty Róg, Halo Pizza, naleśnikarnia, czy piekarnia Mikołajczyków, że dbają o klientów utrzymując wysoką jakość swoich produktów i wytrwali na rynku mimo ciężkich czasów!

 Dla pasjonatów z Fortu Gerharda. Nie dość, że ciągle rozbudowują kolekcję historycznych pamiątek to jeszcze skutecznie promują nasze miasto przy niemal każdej okazji – w mediach w Polsce i za granicą np. w USA! Nawet przy pomocy starego… kotła :-).

 Dla niektórych niemieckich gości naszego miasta, którzy zapominają o kulturze głośno komentując np. „polski porządek” i domagając się, by w Polsce wszyscy mówili po niemiecku! Szanowni Goście! W Polsce w zwyczaju mamy mówić po polsku! Szczególnie w kontakcie z gośćmi z Niemiec, którzy są dla nas niegrzeczni!

 Dla samorządu za program imprez na majówkę, którego nie ma? Są miasta, gdzie imprezy podczas długich weekendów są naprawdę na wysokim poziomie i można o nich się dowiedzieć przynajmniej miesiąc przed planowaną imprezą. Nie w Świnoujściu. Szkoda…

 Dla nauczycieli, którzy zapraszają do szkół myśliwych na lekcje o ochronie przyrody. Przypominamy, że są kraje gdzie zabijanie braci mniejszych (zwierząt) dla zabawy jest już zakazane!

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.