Strona główna / Lokalne / Policjanci przerwali szaleńczy rajd 28-latki

Policjanci przerwali szaleńczy rajd 28-latki

Według obowiązujących przepisów, kierowca który przekroczy prędkość w terenie zabudowanym o co najmniej 50 km/h, straci prawo jazdy na okres trzech miesięcy. Przekonała się o tym 28-letnia mieszkanka Świnoujścia, która jechała z prędkością 103 km/h. Kierująca została też ukarana 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi.

 Podczas minionego weekendu policjanci ze świnoujskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 28-letnią kierującą peugeotem.

– Kobieta nie dostosowała prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym, jadąc z prędkością 103 km/h.  Winna wykroczenia została ukarana 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali też kierującej prawo jazdy na 3 miesiące -tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców  o zachowanie rozsądku na drodze i  jazdę zgodną z przepisami. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Zobacz również

Uwaga. Zamknięta część chodnika i ścieżki rowerowej

Od czwartku 20 lutego do 4 marca 2020 r. wyłączona z ruchu będzie część chodnika …

2 komentarze

  1. Witam,niech tak zwaną policja stanie w ciągu dnia na ulicy Chełmońskiego koło placu zabaw gdzie obowiązuje ograniczenie do 20KM/H gdzie jest teren zabudowany oraz jest to tylko dojazd do posesji!!!Jeżdżą tam ponad 80km/h czasami.Tam to dopiero zarobili by tysiące PLN Ale po co???pytam po co????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.