Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Urodziny hotelu na najwyższym poziomie

[ZDJĘCIA i FILM] Urodziny hotelu na najwyższym poziomie

W sobotni wieczór hotel Trzy Wyspy obchodził swój pierwszy jubileusz. Z tej okazji zaproszono partnerów biznesowych, gości i przyjaciół świnoujskiego obiektu. Były kwiaty, urodzinowy tort, prezenty i mnóstwo serdecznych życzeń. Przygotowano pokazy barmańskie, degustacje wina, nastrojową muzykę oraz dania kulinarne.

W trakcie przemówień kilkukrotnie podkreślano wagę jaką kładzie się na obsługę gości hotelowych.

– To miejsce nie istniałoby bez gości. Są dla nas najważniejsi. Nie ważne skąd pochodzą. Powtarzamy to codziennie i będziemy tak robić przez wszystkie lata. Dziękujemy także naszym partnerom, którzy z nami współpracują – mówił Marcin Zająkała wręczając specjalne dyplomy.

Podczas uroczystości podziękowano także pracownikom i współpracownikom hotelu, składając na ich ręce pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość zorganizowano na 5 piętrze hotelu w którym mieści się Keja Bar. Z jego okien rozpościera się widok na Morze Bałtyckie i cumujące na redzie statki.

Trzy Wyspy położone są w dzielnicy nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego i nadmorskiej promenady. Na kompleks wypoczynkowy składają się trzy budynki, w których do dyspozycji gości jest 150 dwuosobowych nowocześnie wyposażonych pokoi.

 

 

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.