Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Urodziny hotelu na najwyższym poziomie

[ZDJĘCIA i FILM] Urodziny hotelu na najwyższym poziomie

W sobotni wieczór hotel Trzy Wyspy obchodził swój pierwszy jubileusz. Z tej okazji zaproszono partnerów biznesowych, gości i przyjaciół świnoujskiego obiektu. Były kwiaty, urodzinowy tort, prezenty i mnóstwo serdecznych życzeń. Przygotowano pokazy barmańskie, degustacje wina, nastrojową muzykę oraz dania kulinarne.

W trakcie przemówień kilkukrotnie podkreślano wagę jaką kładzie się na obsługę gości hotelowych.

– To miejsce nie istniałoby bez gości. Są dla nas najważniejsi. Nie ważne skąd pochodzą. Powtarzamy to codziennie i będziemy tak robić przez wszystkie lata. Dziękujemy także naszym partnerom, którzy z nami współpracują – mówił Marcin Zająkała wręczając specjalne dyplomy.

Podczas uroczystości podziękowano także pracownikom i współpracownikom hotelu, składając na ich ręce pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość zorganizowano na 5 piętrze hotelu w którym mieści się Keja Bar. Z jego okien rozpościera się widok na Morze Bałtyckie i cumujące na redzie statki.

Trzy Wyspy położone są w dzielnicy nadmorskiej w otoczeniu Parku Zdrojowego i nadmorskiej promenady. Na kompleks wypoczynkowy składają się trzy budynki, w których do dyspozycji gości jest 150 dwuosobowych nowocześnie wyposażonych pokoi.

 

 

Zobacz również

Podczas jazdy zapalił się silnik autobusu

Tylko dzięki szybkiej reakcji kierowcy samochodu oraz strażaków, udało się uniknąć spalenia pojazdu – informuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.