Strona główna / Lokalne / 32-latek miał ukrytą amfetaminę i marihuanę

32-latek miał ukrytą amfetaminę i marihuanę

Policjanci zatrzymali 32-latka posiadającego znaczne ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili, że jeden z mieszkańców miasta posiada w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

– W wyniku dokładnego przeszukania miejsca zamieszkania podejrzewanego mundurowi znaleźli ukryte środki narkotyczne. Specjalistyczne badanie potwierdziło, że w zabezpieczonych woreczkach strunowych znajduje się amfetamina o wadze ponad 27 gramów oraz marihuana w ilości ponad 24 gramów tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat więzienia. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec sprawcy przestępstwa 3-miesięcznego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy, sprawdzają między innymi skąd pochodziły środki narkotyczne.

 

Zobacz również

Miasto jest w sporze z wykonawcą Promenady Zdrowia i ul. Wojska Polskiego

Firma MCC wykonywała w Świnoujściu trzy inwestycje. 22 lutego 2021 roku została zawarta ugoda z …

Jeden komentarz

  1. Ja prdl jakie przykrócone sztuki…az żal dupe ściska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.