Strona główna / Lokalne / 32-latek miał ukrytą amfetaminę i marihuanę

32-latek miał ukrytą amfetaminę i marihuanę

Policjanci zatrzymali 32-latka posiadającego znaczne ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu ustalili, że jeden z mieszkańców miasta posiada w wynajmowanym mieszkaniu znaczne ilości narkotyków.

– W wyniku dokładnego przeszukania miejsca zamieszkania podejrzewanego mundurowi znaleźli ukryte środki narkotyczne. Specjalistyczne badanie potwierdziło, że w zabezpieczonych woreczkach strunowych znajduje się amfetamina o wadze ponad 27 gramów oraz marihuana w ilości ponad 24 gramów tłumaczy st. asp. Beata Olszewska z policji.

32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat więzienia. Sąd zdecydował o zastosowaniu wobec sprawcy przestępstwa 3-miesięcznego aresztu.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy, sprawdzają między innymi skąd pochodziły środki narkotyczne.

 

Zobacz również

Turniej o Puchar Błękitnej Flagi

W minioną sobotę – tj. 25.06.2022 r. na boisku zewnętrznym przy Centrum Edukacji Zawodowej i …

Jeden komentarz

  1. Ja prdl jakie przykrócone sztuki…az żal dupe ściska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.