Strona główna / Lokalne / Kto wystąpi podczas Dni Morza?
W 2014 roku wystąpił zespół Red Lips. Wówczas pod scenę przyciągnął wielu młodych fanów. Foto: Wojciech Basałygo/archiwum

Kto wystąpi podczas Dni Morza?

Tegoroczne Dni Morza odbędą się w dniach 23 – 26 czerwca.  Podczas dwóch pierwszych dni główne imprezy odbywać się będą w Muszli Koncertowej przy promenadzie. 23. czerwca odbędzie się koncert hip-hopowy. 24 czerwca – Dzień Folkowy i Noc Świętojańska. Sobotni, główny koncert Dni Morza odbędzie się tradycyjnie na terenie Basenu Północnego.

W niedzielę 26. czerwca kolejny koncert w Muszli Koncertowej. Oprócz muzyki nie zabraknie także typowych imprez dla dzieci.

– W najbliższych dniach zostaną podpisane umowy z wykonawcami i wówczas Miejski Dom Kultury poda szczegółowy program tegorocznych Dni Morza – tłumaczy Robert Karelus z magistratu.

Artyści, muzycy terminarz koncertów mają przygotowywany na wiele miesięcy do przodu. Dlatego też rozmowy na temat ich udziału podczas Dni Morza, Miejski Dom Kultury prowadzi już kilka miesięcy przed samą imprezą.

Zobacz również

GAZ-SYSTEM zakończył budowę gazociągu Baltic Pipe

GAZ-SYSTEM zakończył budowę Baltic Pipe – najważniejszego projektu energetycznego realizowanego w ramach rządowej strategii dywersyfikacji …

4 komentarze

  1. do MDK: mówisz jak jest!

  2. Faktycznie, tytul moim zdaniem nie adekwatny. W dalszym ciągu nie wiem kto wystapi 🙁

  3. Do mieszkaniec: jest inaczej

  4. Co to za informacja, z której kompletnie nic nie wynika. To kto wystąpi? Jeśli MDK od kilku miesiecy prowadzi rozwoy z wykonawacam a teraz pozostało podisanie umów to chyba nie ma co ukrywać kto przyjedzie do Świnoujścia. No chyba że jest inaczej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.