Strona główna / Lokalne / [FILM] Samochód w kanale portowym! Jedna osoba ranna

[FILM] Samochód w kanale portowym! Jedna osoba ranna

art-auto-w-kanaleTajemnicze wodowanie osobówki! Do kanału portowego wjechał samochód osobowy – poinformował nas czytelnik Mateusz. Już po chwili dostaliśmy zdjęcia, z których wynika, że w wodzie, tuż u nasady świeżo wyremontowanego nabrzeża „zwodował się” czarny, osobowy samochód.

Jak ustalił reporter, do zdarzenia doszło prawdopodobnie z powodu nieostrożności kierowcy. Nie zauważył kończącego się nabrzeża. Na betonie widać ślady hamowania. Przód auta spadając uderzył o kamienie. Na miejscu było pogotowie ratunkowe. Mężczyzna z obrażeniami twarzy trafił do szpitala.

– Nie ma roku, by jakieś auto nie wjechało lub zsunęło się do kanału – mówi jeden z pracowników Urzędu Morskiego.- Na szczęście, poza kilkoma wyjątkami, zazwyczaj są do zdarzenia w których nikt nie jest poszkodowany. Poza kosztownym remontem auta. Zdarzają się też przypadki celowego topienia aut – np. przez amatorów szybkiej jazdy- złodziei, którzy po nocne przejażdżce tak pozbywają się swojego łupu. – W zeszłym roku podobne auto „zsunęło” się również do kanału. W środku była para! Podobno… bez majtek. – mówi jeden z wędkarzy.

Zobacz również

Tak ciepłej wody w Świnoujściu nie było już dawno. Można się kąpać!

Na świnoujskich kąpieliskach dziś (18 sierpnia 2022r.) znów powiewa biała flaga i można się kąpać. …

Jeden komentarz

  1. Napiszcie coś więcej o tej parze bez majtek – to bardzo frapujący temat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.