Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy mijającego tygodnia

Plusy i minusy mijającego tygodnia

Przyznajemy każdej osobie, która przeleje pieniądze na konto fundacji pomagającej chorej Marysi Waś.

Nadleśnictwu Międzyzdroje, konserwatorowi zabytków oraz pasjonatom historii za to, że chronią to co najcenniejsze na naszych wyspach. W czwartek wpisano Podziemne Miasto (Baterię Vineta) do rejestru zabytków.

Otrzymuje pewna pani, która odnalazła niedawno portfel młodego świnoujścianina. Dzięki wizytówce prezydenckiego rzecznika wewnątrz, szybko ustalono kim gapa.

 

Przyznajemy władzom miasta za to, że zabrakło ich podczas uroczystości związanej z zatonięciem MT Czubatka. W katastrofie zginęło 14 marynarzy. Kwiaty przyszło złożyć 11 osób. Zabrakło prezydenta, zastępców, albo chociażby sekretarza. Smutne. Nie zawiedli radni Waldemar Buczyński i Jacek Jurkiewicz.

Dostają dwa kierowcy, którzy parkując we wtorek swoje samochody zatarasowali wjazd na miejski prom. Wystarczy się rozejrzeć, aby dostrzec znak zakazujący parkowania w tym miejscu. O przejściu dla pieszych już nie wspominając.

Otrzymują właściciele wędzarni przy wejściu na plażę. Wystarczy przejść, aby śmierdzieć niczym uwędzony węgorz. Zdaje się nam, że w strefie uzdrowiskowej „A” nie powinno być tego rodzajów „zadymiaczy”.

Zobacz również

Za bilet na autobus zapłacisz smartfonem. Provema wprowadza nową usługę

Od 05.11.2021 pasażerowie komunikacji miejskiej za bilety mogą zapłacić również aplikacją Provema. Transport publiczny to …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.