Strona główna / Lokalne / Zaśpiewa szanty w hotelowej kei
Jerzy Porębski śpiewa, gra na gitarze i trąbce. Na zdjęciu podczas krótkiego koncertu na rynku w Ystad. Foto: Wojciech Basałygo

Zaśpiewa szanty w hotelowej kei

W imieniu organizatorów zapraszamy na koncert światowej renomy szantymena – Jerzego Porębskiego. Koncert odbędzie się w Keja Bar Hotelu Trzy Wyspy o godz. 19.00 dnia 04.06.2016. Bilety w cenie 30 złotych do nabycia w recepcji hotelu. W cenie biletu marynarski napitek.

Jerzy Porębski to polski pieśniarz, wykonawca szant i autor piosenek o tematyce morskiej, publicysta, rybak i żeglarz, animator ruchu szantowego w Polsce. Członek rady programowej Polskiej Fundacji Morskiej.

Zobacz również

Zasady dot. m.in. przekraczania granicy oraz zgromadzeń w rozporządzeniu Rady Ministrów

Nadal obowiązkowa kwarantanna, poza wyjątkami, dla przyjeżdżających do Polski, zakaz zgromadzeń spontanicznych i możliwość zgromadzeń …

2 komentarze

  1. Jacek Niedzwiedzki – tobie pomylił się Jerzy Porębski z …. ” Zapytajcie sami Porebe” ….jak byś był tak uprzejmy zagłębić się ciut bardziej, to odkryjesz prawdę i tylko prawdę jak naprawdę nazywa się znany wszystkim świnoujski szantymen!

  2. Jacek Niedzwiedzki

    A Wam drogie Swinoujskie .info jak zwykle myla sie pojecia i “blyszczycie” brakiem znajomosci tematu i wlasciwych okreslen. Jurek nie jest zadnym szantymenem. Jest rasowym muzykiem tworzacym i wykonujacym piosenki zwiazane z morzem (ale nie tylko-jakbyscie byli tak uprzejmi zaglebic sie ciut bardziej w Jego tworczosc).Szanty maja swoje specjalne znaczenie i przeznaczenie. Ale kazdy laik uparcie kazda piosenke zwiazana z morzem nazywa szanta. Zapytajcie sami Porebe, On Wam to najlepiej wytlumaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.