poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Filmowcy kręcą film o uwodzeniu. Czesław Mozil w głównej roli

[ZDJĘCIA] Filmowcy kręcą film o uwodzeniu. Czesław Mozil w głównej roli

Stoczniowcy zakładają szkołę uwodzenia dla mężczyzn. O tym będzie opowiadał najnowszy film, którego reżyserem jest Aleksander Dębski. Komedia na ekrany kin wejdzie w październiku. Główną rolę zagra Czesław Mozil. Za plenery posłużą różne zakątki Świnoujścia, szczególnie falochrony, port i stocznia.

Świnoujście stało się ostatnio modne wśród filmowców. Ostatnio kręcił tu Jacek Bromski film pt. „Bilet na księżyc”. Niemieccy filmowcy kręcą u nas co jakiś czas niemieckie seriale kryminalne. Do piątku w naszym mieście będzie przebywać ekipa filmowa kręcąca zdjęcia do filmu pt. „Szkoła uwodzenia według Czesława M.” Podczas poniedziałkowego spotkania z dziennikarzami ujawniono szczegóły filmu.

– Pisząc scenariusz szukaliśmy dużego zakładu pracy nad morzem. Trafiliśmy do Świnoujścia. Pan zastępca prezydenta Paweł Sujka obwiózł nas swoim prywatnym samochodem po mieście. Decyzja zapadła, że kręcimy tutaj. Dalej nie szukaliśmy – opowiada Aleksander Dębski, reżyser.

Czesław Mozil będzie głównym aktorem i autorem ścieżki dźwiękowej do filmu. Komedia będzie opowiadać o stoczniowcach zakładających szkolę uwodzenia.

– Jako syn emigrantów miałem częsty kontakt ze Świnoujściem. Podróżowaliśmy stąd do Danii. Cieszę się, że mogłem tu powrócić. Zdjęciami w Świnoujściu kończymy produkcję filmu. Mogę powiedzieć, że będzie to inteligentna komedia – zdradza Czesław Mozil.

Producenci filmu zapraszają w czwartek wszystkich mieszkańców na koncert Czesława Mozila na basen północny. Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Sceny z koncertu zostaną pokazane w filmie.

Czesław Mozil zaangażował się także w pomoc 6-letniej Marysi Waś. Przekazał na licytację książki i płyty ze swoją muzyką. Jednak to nie wszystko.

– Każdy kto będzie chciał zrobić sobie ze mną zdjęcie po koncercie będzie mógł to zrobić. Będę stał tak długo aż będą chętni. Warunek jest jeden – obok będzie stała puszka. Zdjęcie z uśmiechem kosztuje 5 złotych, bez uśmiechu – 2 zł.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

2 komentarze

  1. Stoczniowcy skończyli kursy proponowane swego czasu przez PO – strzyżenia psów i układania kwiatów. I nie zajmują się jak Mozil pierdołami! Fakt, to będzie bardziej obciach jak komedia!

  2. Stoczniowcy zakładają szkołe uwodzenia dla mężczyzn??? Większego debilizmu nie mogli wymyślić??? co to za promocja dla miasta, że weźmie udział w jakimś głupim z załozenia filmie. To raczej obciach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.