Strona główna / Lokalne / Sześć najlepszych miejscówek na seks w plenerze!
Pamiętaj, że seks w miejscu publicznym jest karany. Zgodnie z art 140 Kodeksu Wykroczeń: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany. Foto: Fotolia

Sześć najlepszych miejscówek na seks w plenerze!

Znudziła się już Wam sypialnia? Zapytaliśmy internautów, gdzie w Świnoujściu można kochać się w plenerze. Jak się okazuje, miejsc w których kochankowie mogą szukać chwili rozkoszy jest całkiem sporo. Należy jednak pamiętać, aby nie były często uczęszczane, bo w innym przypadku może nam grozić nawet 1,5 tys. zł mandatu za nieobyczajne zachowanie.

 1. Karsibór. Ulicą Łęgową należy jechać do samego końca wyspy. Znajdziemy ustronne miejsce w otoczeniu łąk. W okolicy dużo myśliwskich ambon. Cisza i spokój. Miejsce idealne zarówno w dzień jak i w nocy.
 2. Kanał Piastowski. Jadąc ulicą Karsiborską w kierunku promów należy skręcić w lewo na Mulnik. Na końcu jest zmodernizowane nabrzeże z którego roztacza się widok na Kanał Piastowski i przepływające statki. W letnie wieczory spory tłok.
 3. Ulicą Jachtowa należy jechać do samego końca. Zamiast jechać po brukowanej ulicy w kierunku Fortu Zachodniego, jedziemy na wprost. Nad samym kanałem jest zaciszy kącik w otoczeniu niskich krzewów i drzewostanu.
 4. Plac do grillowania w Karsiborzu. Zjeżdżając z mostu, mijamy dawny basen okrętów podwodnych. Zamiast skręcać w lewo na wyspę, skręcamy w prawo i jedziemy wzdłuż kanału portowego. Po przejechaniu około kilometra, po prawej stronie jest plac z drewnianymi ławkami. Nocą nikt nas nie będzie niepokoił.
 5. Parking LNG przy plaży na Warszowie. To nowe miejsce na mapie. Jadąc ulicą Ku morzu należy skręcić na końcu w prawo. Jest tam duży asfaltowy parking bardzo rzadko używany poza porą dzienną. Miejsce upodobali sobie nie tylko zakochani. Swoje gody odprawiają tu w czerwcu robaczki świętojańskie. Nie zdziwmy się, gdy zobaczymy w okolicznych zaroślach świecące owady.
 6. Autodrom. To najbardziej popularne i często uczęszczane miejsce. W sosnowym lesie jest pusty las wykorzystywany w ciągu dnia na parking. Nocą jest całkowicie pusty.

Zobacz również

Silny wiatr w weekend. Promy będą mogły mieć kłopoty z regularnym kursowaniem

Meteorolodzy ostrzegają przed ciągłym, silnym wiatrem, który w całym naszym województwie będzie wiał przez cały …

10 komentarzy

 1. We wsypie w wieżowcu, w piwnicy, w rowerowni, w TOI-TOIu na Platanie, na drzewie w parku, w opuszczonych bunkrach, pustostanach.

 2. może jakaś chętna na sex dziś Świnoujście

 3. Latarnia, plaża, falochron (mandat od 500 w górę jak was trafią)…. Plaźa Niemcy Od bansin – klify jak w miedzygnojach i bez tłumów…

 4. a co Wy macie do seksu w naturze gupie komentujące? seks jest zdrowy!

 5. Oczywiście ze fajny artykuł . Nie ma w nim polityki,agresji i wszystkiego tego co nas otacza każdego dnia.

 6. MOŻE W SZAMBIE JAK KOMUŚ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA TAK TEZ NIKOGO NIE MA

 7. zenujacy artykul

 8. Chyba nigdy nie czytałem tak głupiego i beznadziejnego artykułu, ci pseudo dziennikarze świnoujścy!!! Jakaś masakra i patologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.