poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Sześć najlepszych miejscówek na seks w plenerze!
Pamiętaj, że seks w miejscu publicznym jest karany. Zgodnie z art 140 Kodeksu Wykroczeń: Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany. Foto: Fotolia

Sześć najlepszych miejscówek na seks w plenerze!

Znudziła się już Wam sypialnia? Zapytaliśmy internautów, gdzie w Świnoujściu można kochać się w plenerze. Jak się okazuje, miejsc w których kochankowie mogą szukać chwili rozkoszy jest całkiem sporo. Należy jednak pamiętać, aby nie były często uczęszczane, bo w innym przypadku może nam grozić nawet 1,5 tys. zł mandatu za nieobyczajne zachowanie.

 1. Karsibór. Ulicą Łęgową należy jechać do samego końca wyspy. Znajdziemy ustronne miejsce w otoczeniu łąk. W okolicy dużo myśliwskich ambon. Cisza i spokój. Miejsce idealne zarówno w dzień jak i w nocy.
 2. Kanał Piastowski. Jadąc ulicą Karsiborską w kierunku promów należy skręcić w lewo na Mulnik. Na końcu jest zmodernizowane nabrzeże z którego roztacza się widok na Kanał Piastowski i przepływające statki. W letnie wieczory spory tłok.
 3. Ulicą Jachtowa należy jechać do samego końca. Zamiast jechać po brukowanej ulicy w kierunku Fortu Zachodniego, jedziemy na wprost. Nad samym kanałem jest zaciszy kącik w otoczeniu niskich krzewów i drzewostanu.
 4. Plac do grillowania w Karsiborzu. Zjeżdżając z mostu, mijamy dawny basen okrętów podwodnych. Zamiast skręcać w lewo na wyspę, skręcamy w prawo i jedziemy wzdłuż kanału portowego. Po przejechaniu około kilometra, po prawej stronie jest plac z drewnianymi ławkami. Nocą nikt nas nie będzie niepokoił.
 5. Parking LNG przy plaży na Warszowie. To nowe miejsce na mapie. Jadąc ulicą Ku morzu należy skręcić na końcu w prawo. Jest tam duży asfaltowy parking bardzo rzadko używany poza porą dzienną. Miejsce upodobali sobie nie tylko zakochani. Swoje gody odprawiają tu w czerwcu robaczki świętojańskie. Nie zdziwmy się, gdy zobaczymy w okolicznych zaroślach świecące owady.
 6. Autodrom. To najbardziej popularne i często uczęszczane miejsce. W sosnowym lesie jest pusty las wykorzystywany w ciągu dnia na parking. Nocą jest całkowicie pusty.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

10 komentarzy

 1. We wsypie w wieżowcu, w piwnicy, w rowerowni, w TOI-TOIu na Platanie, na drzewie w parku, w opuszczonych bunkrach, pustostanach.

 2. może jakaś chętna na sex dziś Świnoujście

 3. Latarnia, plaża, falochron (mandat od 500 w górę jak was trafią)…. Plaźa Niemcy Od bansin – klify jak w miedzygnojach i bez tłumów…

 4. a co Wy macie do seksu w naturze gupie komentujące? seks jest zdrowy!

 5. Oczywiście ze fajny artykuł . Nie ma w nim polityki,agresji i wszystkiego tego co nas otacza każdego dnia.

 6. MOŻE W SZAMBIE JAK KOMUŚ SIĘ W GŁOWIE PRZEWRACA TAK TEZ NIKOGO NIE MA

 7. zenujacy artykul

 8. Chyba nigdy nie czytałem tak głupiego i beznadziejnego artykułu, ci pseudo dziennikarze świnoujścy!!! Jakaś masakra i patologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.