Strona główna / Lokalne / Truskawkowy zawrót głowy. Palce lizać!
Naleśnikarnia w swojej ofercie ma nie tylko naleśniki słodkie, ale także obiadowe ze szpinakiem, kurczakiem, szynką, grzybami, serem, czy pomidorami. Foto: Wojciech Basałygo

Truskawkowy zawrót głowy. Palce lizać!

Nie ma takiej osoby, która nie lubiłaby truskawek. Sprawdziliśmy w świnoujskiej naleśnikarni, czy możemy zjeść naleśniki z ulubionymi owocami wszystkich dzieci. Świetnie sprawdzają się jako deser, ale także jako danie obiadowe w letnie dni.

– Sama uwielbiam truskawki. Pamiętam ich smak z dzieciństwa. Pachnące, lekko kwaskowate, soczyste – mówi Katarzyna Kawa. Naszym gościom proponujemy naleśniki z białym serem i truskawkami, polane czekoladowym sosem – dodaje. Już niedługo pojawią się kolejne naleśniki z owocami sezonowymi – jagodami – zdradza.

Naleśniki w naleśnikarni NaNa przygotowywane są na oczach gości. Najpierw ciasto polewa się na rozgrzaną patelnię. Później zawija się przygotowany farsz. Na koniec polewa sosem.

– Od początku istnienia naszej naleśnikarni przestrzegamy sprawdzonych receptur.  Większość naszych gości wychodzi bardzo zadowolonych – mówi właścicielka. – Przede wszystkim dlatego, że porcje są bardzo duże. Przeciętny mężczyzna zdecydowanie nasyci się jednym naleśnikiem – dodaje.

Naleśnikarnia w swojej ofercie ma nie tylko naleśniki słodkie, ale także obiadowe ze szpinakiem, kurczakiem, szynką, grzybami, serem, czy pomidorami. Na życzenie goście mogą zamówić ciasto z mąki gryczanej  bez glutenu i laktozy).

Zobacz również

Ćwiczenia RENEGADE – rozlegnie się  dźwięk syren

W dniu 28 maja 2019 roku odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. …

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.