poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA i FILM] Park handlowy w budynku zabytkowej rzeźni już otwarty!
W parku handlowym jest sklep JYSK. To jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Foto: Robert Ignaciuk

[ZDJĘCIA i FILM] Park handlowy w budynku zabytkowej rzeźni już otwarty!

Obiekt w Świnoujściu posiada łączną powierzchnię najmu na poziomie 3.600 m kw. i zlokalizowany jest bezpośrednio przy ulicy Kościuszki, tuż obok supermarketu Kaufland. Od strony architektonicznej obiekt w Świnoujściu wyróżnia się na tle pozostałych parków handlowych tej, gdyż powstał on w dawnej, znajdującej się na liście zabytków, miejskiej rzeźni i masarni z 1890 roku. Park handlowy swoim zasięgiem obejmuje ponad 70 tys. mieszkańców (przy założeniu około 30 minut czasu jazdy).

W parku handlowym jest sklep JYSK. To jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie sprzedających artykuły wyposażenia sypialni i mieszkania. Misją JYSK jest sprzedawanie artykułów dobrej jakości w niskiej cenie. W Europie JYSK jest jednym z najważniejszych sprzedawców artykułów do sypialni: kołder, poduszek i materaców, ale również wielu innych produktów kojarzonych z domem czy mieszkaniem – pościeli, ręczników, artykułów dekoracyjnych, mebli i mebli ogrodowych – projektowanych według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.

Otwarcie parku handlowego miało miejsce 27 maja 2016 roku. W obiekcie handlowym znajdują się także inne sklepy obejmujące marki, RTV AGD oraz drogeryjno-apteczne.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.