Strona główna / Lokalne / Nowy witacz z kitesurferem zaprasza do miasta

Nowy witacz z kitesurferem zaprasza do miasta

Zmieniono zdjęcie na witaczu stojącym na drodze dojazdowej do miasta. Od kilku dni nawiązuje do sportów wodnych. Po obu stronach jest fotografia kitesurfera. W kierunku wjazdu z pomarańczowym napisem na niebieskim tle: „Świnoujście zawsze na fali”, a po stronie wyjazdu: „Czekam na Ciebie -Świnoujście-”

Witacze to konstrukcje promocyjno-reklamowe ustawiane przy wjeździe i wyjeździe z miast. W zamyśle mają pełnić funkcję promocyjną. Czy taką spełnia witacz świnoujski? Powinien przede wszystkim robić dobre pierwsze wrażenie. Czy da się dostrzec co przedstawia zdjęcie jadąc przepisowe 90 km/h? Nam się nie udało. Mimo wszystko lepszy taki niż żaden, albo rdzewiejący i zarastający krzakami.

Zobacz również

Wiceminister Witkowski dla PAP: polskie porty zdały egzamin ws. przeładunku węgla

Polskie porty na Bałtyku zdały egzamin w kwestii przeładunku dodatkowych ilości węgla, które zostały zamówione …

4 komentarze

  1. Dobry pomysł

  2. Kite na reklamie, fajny pomysł

  3. Nasze Miasto wspiera aktywność sportową mieszkańców czynnie. Takimi warunkami do uprawiania sportów wodnych jak w naszym regionie może poszczycić się niewiele miast w Polsce jak i Europie. Promowanie Kitesurfingu jest dobrym rozwiązaniem.

  4. Super pomysl.Nareszcie nasze miasto moze kojarzyc sie ze sportem i aktywnym wypoczynkiem.Urzad Miasta idzie z postepem, aby tak dalej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.