Strona główna / Lokalne / Podpalono restaurację. Właściciel liczy straty

Podpalono restaurację. Właściciel liczy straty

W nocy z niedzieli na poniedziełek podpalono restaurację przy ulicy Wojska Polskiego. Spłonęły dwa parasole zamontowane w ogródku restauracji. Zniszczone są ławy i stoły. Trwa szacowanie strat.

Do zdarzenia doszło w środku nocy niemal w centrum miasta, tuż przy dworcu kolejowym i ruchliwym skrzyżowaniu.

13321030_1032009656891674_1260294065_oNa parterze budynku mieszczą się lokale usługowe. Jest restauracja, wędzarnia, kilka sklepów, kawiarnia, notariusz, redakcja lokalnej telewizji. Osiedle jest pilnowane przez ochronę. Nad lokalami na parterze mieszczą się mieszkania.

Kilkanaście metrów dalej jest zamontowana kamera policyjnego monitoringu. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy udało się nagrać podpalacza. Nie znane są także intencje sprawcy. Mógł być to zwykły wandalizm lub walka konkurencji.

– W nocy z niedzieli na poniedziałek po godzinie 3.00 pracownik ochrony zauważył palące się dwa parasole przed jednym z lokali znajdujących się przy ulicy Wojska Polskiego. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia, natomiast Straż Pożarna ugasiła pożar – informuje st. asp. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Zobacz również

Ponownie dwukierunkowy ruch na ul. Duńskiej i Fińskiej w Świnoujściu

Wykonawca budowy tunelu pod Świną zawiadomił o planowanej zmianie tymczasowej organizacji ruchu na ulicy Duńskiej …

2 komentarze

  1. BEZ PRZESADY NIE RÓBCIE Z IGŁY WIDEŁ! DWA NADPALONE PARASOLE, TO NIE PODPALENIE RESTAURACJI! RESTAURACJA NORMALNIE DZIAŁA, JEDYNIE WYŁĄCZONA ZOSTAŁA CZĘŚĆ ZEWNĘTRZNEGO OGRÓDKA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.