Strona główna / Lokalne / Kolejne drzewa poszły pod topór

Kolejne drzewa poszły pod topór

Przy promenadzie wycięto kolejne drzewa. Ma to związek z zagospodarowaniem terenu przy hotelu Ewerdin. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Stefana Żeromskiego. To czteropiętrowa nieruchomość, której budowa realizowana jest od listopada 2014. Hotel miał być gotowy w połowie tego roku.

Przypomnijmy, że w lutym Rada Miasta zgodziła się by teren wydzierżawić inwestorom na 30 lat na preferencyjnych warunkach – 1 złoty za metr kwadratowy rocznie przez 30 lat. Firma z Połczyna Zdroju zobowiązała się, że na własny koszt zmodernizuje fragment promenady, a także zrobi ogólnodostępne wejście na plażę.

Zobacz również

Świnoujścianie na Halowym Mitingu Lekkoatletycznym w Szczecinie

  Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w dniu 22 stycznia 2022 r. zorganizował dla zawodników …

3 komentarze

  1. niszczą wszystko co naturalne piękne by postawić jakieś gówno przy gównie dla nadzianych spaślaków by jeszcze dojił kasę z przyjezdnych syfiarzy itd naszym kosztem to mieszkany musza sie uzerac z tymi stadami bydła napierajacymi do miasta .kasa poszła gdzie trzeba i wszystko gra jak zawsze 😀

    • Puknij się w łeb. Nie każdy turysta jest syfiarzem. A może Ty jesteś żeglarzem bo na pewno nie ja. Dzięki turystą miasto, ośrodki turystyczne i sklepy mają kasę. Jak Ci się nie podoba to się wyprowadzić możesz.

  2. Okres ochronny nie obowiązuje? Można ciąć ???????????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.