Strona główna / Lokalne / Kolejne drzewa poszły pod topór

Kolejne drzewa poszły pod topór

Przy promenadzie wycięto kolejne drzewa. Ma to związek z zagospodarowaniem terenu przy hotelu Ewerdin. Budynek jest zlokalizowany przy ul. Stefana Żeromskiego. To czteropiętrowa nieruchomość, której budowa realizowana jest od listopada 2014. Hotel miał być gotowy w połowie tego roku.

Przypomnijmy, że w lutym Rada Miasta zgodziła się by teren wydzierżawić inwestorom na 30 lat na preferencyjnych warunkach – 1 złoty za metr kwadratowy rocznie przez 30 lat. Firma z Połczyna Zdroju zobowiązała się, że na własny koszt zmodernizuje fragment promenady, a także zrobi ogólnodostępne wejście na plażę.

Zobacz również

AP Baltica Świnoujście na turnieju międzynarodowym

Dnia 20.06.2021r. drużyna żaków Akademii Piłkarskiej Baltica zagrała na międzynarodowym turnieju Chemik Cup w Policach. …

3 komentarze

  1. niszczą wszystko co naturalne piękne by postawić jakieś gówno przy gównie dla nadzianych spaślaków by jeszcze dojił kasę z przyjezdnych syfiarzy itd naszym kosztem to mieszkany musza sie uzerac z tymi stadami bydła napierajacymi do miasta .kasa poszła gdzie trzeba i wszystko gra jak zawsze 😀

    • Puknij się w łeb. Nie każdy turysta jest syfiarzem. A może Ty jesteś żeglarzem bo na pewno nie ja. Dzięki turystą miasto, ośrodki turystyczne i sklepy mają kasę. Jak Ci się nie podoba to się wyprowadzić możesz.

  2. Okres ochronny nie obowiązuje? Można ciąć ???????????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.