Strona główna / Lokalne / Od teraz tu też trzeba płacić za parkowanie

Od teraz tu też trzeba płacić za parkowanie

13342404_674486339393625_1194828865_nPlażowicze, czy osoby które chcą przespacerować się do Niemiec, muszą zapłacić za pozostawienie swojego samochodu na tzw. „małej patelni” przy ul. Bałtyckiej. Ośrodek Sportu i Rekreacji kolejny rok z rzędu utworzył w tym miejscu parking płatny niestrzeżony.

– Do tej pory zostawiałem tu samochód, zakładałem słuchawki na uszy i biegłem do Niemiec. Teraz trzeba płacić. W pobliżu nie ma żadnej alternatywy, żadnego bezpłatnego parkingu – mówi pan Miłosz. – Efekt będzie taki, że ludzie będą łamać przepisy i będą parkować na trawie – podejrzewa.

13383896_674594206049505_1079992772_oW tym miejscu parkowały autobusy, kampery, zostawiali swoje auta plażowicze. Nas jednak zainteresował ciekawy „znak drogowy” informujący o strefie wyłączonej z ruchu samochodowego.

Zobacz również

W sobotę obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

3 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami; Szacuje się, że 80 proc. osób …

5 komentarzy

  1. Ten komu wydaje sie ze zarzadza w Swinoujsciu niech poda sie do dymisji. Parkingowi robia co chca naciagaja wszedzie gdzie sie da. Ceny niepolskie mocno zawyzone. Na bazarze nie ma polskiego jezyka wszystko po niemiecku. Pelno podrobek wszystkiego. Podrabiaja bez jakiejkolwiek kontroli. GDZIE URZAD CELNY I POLICJA?

  2. Dlaczego mam płacić za coś, co zostało zbudowane z naszych pieniędzy?
    Kto ma monopol na te parkingi?

  3. Kiedyś o tym pisałem ………… .Ciekawe co w tym temacie ma do powiedzenia świnoujśski pinokio czyt. śmieszny rzecznik prasowy karelus ( z małej litery bo na dużą to trzeba zasłużyć …………. przynajmniej klasą ) ?

  4. Urząd wydzierżawił kolesiowi na parking , nawet postawiono znaki na drodze bałtyckiej gdzie parkowały samochody , po co ? po to aby kolezka z urzędu mógł się dorobić , a wy Świnoujski mój elektoracie płać.

  5. Pozdrowienia dla Świnoujścia

    „Efekt będzie taki, że ludzie będą łamać przepisy i będą parkować na trawie – podejrzewa.” – i laweta będzie miała pełno roboty. Jak komuś szkoda parę zł na parking, powinien słono bulić, albo chodzić pieszo do Niemiec. Swoją drogą ciekawe, czy pan Miłosz korzystajc z niemieckiej infrastruktury, np chodnik czy droga dla rowerów uiszcza obowiązkowy Kurtax. Jak nie – szczerze życzę mu kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.