Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

 Należą się Inżynierowi Miasta Panu Rafałowi Łysiakowi za utworzenie kontrapasa dla rowerzystów na ul Chrobrego. Właściwie to plusy za wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania mieszkańców.

 Dla Żeglugi Świnoujskiej za pomysł udostępnienia promów miejskich do zwiedzania. Chociaż pływamy nimi codziennie, to niewiele osób wie jak wygląda praca w sterówce, maszynownia, czy promowa kuchnia dla załogi. Przy okazji składamy wszystkim pracownikom serdeczne życzenia z okazji jubileuszu.

Przyznajemy młodym trampkarzom Floty Świnoujście za za sumienne przykładanie się do treningów i meczów. Chłopcy w nagrodę pojechali do Gdańska oglądać reprezentację Polski w Mistrzostwach Euro 2016.

Przyznajemy właścicielowi jednego z punktów handlowych, który, aby zaoszczędzić na opłacie za parkowanie, zostawia swoje auto niemal na wydmach. Wstyd!

 Otrzymują urzędnicy odpowiedzialni za modernizację miejskiej architektury. Niedawne doświadczenie radnych, że obiekty, które aktualnie są przebudowywane nie są przyjazne osobom niepełnosprawnym. Przykład? Budynek przychodni przy ul. Dąbrowskiego.

 Dostaje podpalacz, który podczas minionego weekendu podpalił parasole w pizzerii przy ul. Wojska Polskiego. Mamy nadzieję, że swoje miejsce znajdziesz szybko za kratkami.

Zobacz również

Znowu wbiegną na szczyt latarni morskiej

W sobotę 20. sierpnia, w ramach imprez Dnia Latarń Morskich, przeprowadzona zostanie XI edycja Międzynarodowego …

6 komentarzy

  1. A dla mnie między innymi wielki minus za wykonanie tego ” kontr pasa ” ………… wielki minus za ponowne pobieranie opłaty za zostawienie samochodu na ” Dużej patelni ” – parking przy plaży koło granicy ( mała patelnia to parking koło wiatraka ) …… ponownie jakiś pajac – koleżka królika ciut skubnie …. no świnoujski Pinokio może tak zabierzesz głos w tej sprawie ?

  2. ⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝⊝ⁿ – Dla konfidentów, którzy lecą z wywalonym językiem do mediów z kiepskimi zdjęciami, które zrobili Tobie podczas pⅈeℜdzenia.

  3. A kiedy Piłsudskiego od Zefirka do Wieży ?

  4. (-) (-) (-) (-) 4 minusy dla Żmura – że jest dalej Burmistrzem…

  5. Ten kontrapas, to niewypał.
    Powinie dostać chłostę. XD

  6. Trzy plusy dla Inżyniera Miasta za to że w końcu po tylu latach zgodził sie na namalowanie kontrapasa dla rowerzystów???? za to powinien dostać trzy minusy że tak długo do tego dojrzewał. Jak wszystkie inne rozsądne prośby i normalne decyzje, które podejmuje się w cywilizowanych miastach podejmuje się po prostu szybko, bo nic nie kosztują – będą podejmowane po tylu latach to życie w tym mieście stanie się koszmarem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.