Strona główna / Lokalne / Niedziela, muszla koncertowa. Wszyscy gramy dla Marysi!

Niedziela, muszla koncertowa. Wszyscy gramy dla Marysi!

W niedzielę 12 czerwca, w samo południe, w muszli koncertowej przy promenadzie rozpocznie się Wielkie Granie dla Marysi. W programie m.in. koncerty, występy artystyczne, pokazy taneczne, pokazy karate, ścianka wspinaczkowa, darmowe bania medyczne. W punktach gastronomicznych szaszłyki, zupa rybna, ciasta, cukrowa wata. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie również licytacja.

A na licytacji można będzie kupić jeden z muzycznych podarunków od wspierających akcję Pomocy dla Marysi gwiazd polskiej sceny muzycznej Braci Cugowskich, Ani Wyszkoni, Dawida Kwiatkowskiego, Lady Pank, Big Cyc oraz aktora Roberta Więckiewicza. Ale nie tylko. Licytowane będą również vouchery na rejs promem Mazovia, bonu na usługi fryzjerskie, kosmetyczne, karnety na basen, jacuzzi czy saunę i wiele innych.

Marysia Waś to mieszkanka naszego Miasta. Ma dopiero 6 lat. Od kilku miesięcy toczy walkę o życie. Walkę z rakiem, który zaatakował jej mózg.  Marysia jest dzielna, nie poddaje się. Dzięki Pomocy wszystkich osób, które wspierają akcję na rzecz Marysi, w krótkim czasie udało się zebrać ponad 200 tys. złotych na immunoterapię, której dziewczynka zostanie poddana w Niemczech.  Ale sama terapia, to nie wszystko. Teraz organizatorzy zbierają pieniądze, dzięki którym  rodzice Marysi będą wstanie pokryć wszystkie koszty dodatkowe leczenia, jak chociażby dojazdy i pobyt w szpitalu w Kolonii.

To co? Widzimy się w niedzielę w południe w muszli koncertowej? Bo przecież przyjdziecie, prawda? Niech Marysia i jej rodzice znów poczują, że nie są sami. Że mają nas świnoujścian i nasze wielkie serca, na które zawsze mogą liczyć w walce z rakiem.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.