poniedziałek , 28 listopada 2022
Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Wypadek trzech samochodów. Osobówka zderzyła się z autokarem!

[ZDJĘCIA] Wypadek trzech samochodów. Osobówka zderzyła się z autokarem!

Do zderzenia trzech pojazdów doszło w czwartek około godz. 11 na skrzyżowaniu Ludzi Morza i Wolińskiej. W wypadku uczestniczył także autokar. Jeden z samochodów dachował.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. Na miejsce wysłano wszystkie służby: policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Do czasu zakończenia czynności policji i usunięcia pojazdu ze skrzyżowania, ruch został zablokowany. Objazd zamkniętego odcinka ulicą Barlickiego.

Zobacz również

Można już przejechać ulicą Dworcową

Ściągnięto znaki zakazujące skrętu  w prawo dla zjeżdżających z promów Bielik. Otwarto przejazd ulicą Dworcową. …

5 komentarzy

  1. W tym autokarze było moje dziecko i wile innych które przyjechały na kolonie z Dąbrowy Górniczej aż strach pomyśleć do jakiej tragedii mogło dojść.Kto dał prawo jazdy takim debilom!!!

  2. Wyrazy współczucia. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym.

  3. Widze krata browara rostrzaskana…. Czyli samo sie nasuwa na myśl. Osobówka jechała na impreze w szampańskim nastroju i sie nie udalo…. ODPOWIEDZIALNOSC. Patrzac na stan osobówki wnioskuje że tempo też było za szybkie.

    • Osobówką jechał dziadek z wnukiem, więc nie sądzę żeby prędkość była zawrotna. Podejrzewam, że Chrysler miał zdecydowanie za duża i siła uderzenia sprawiła,że VW poleciał w ten sposób, a krata browara…cóż nie ma co oceniać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.