Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Wypadek trzech samochodów. Osobówka zderzyła się z autokarem!

[ZDJĘCIA] Wypadek trzech samochodów. Osobówka zderzyła się z autokarem!

Do zderzenia trzech pojazdów doszło w czwartek około godz. 11 na skrzyżowaniu Ludzi Morza i Wolińskiej. W wypadku uczestniczył także autokar. Jeden z samochodów dachował.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. Na miejsce wysłano wszystkie służby: policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Do czasu zakończenia czynności policji i usunięcia pojazdu ze skrzyżowania, ruch został zablokowany. Objazd zamkniętego odcinka ulicą Barlickiego.

Zobacz również

Przetarg rozstrzygnięty, ruszają prace przy placu zabaw na Warszowie

W maju rozstrzygnięto przetarg na wykonanie placu zabaw na Warszowie. Firmą która będzie wykonawcą zadania …

5 komentarzy

  1. W tym autokarze było moje dziecko i wile innych które przyjechały na kolonie z Dąbrowy Górniczej aż strach pomyśleć do jakiej tragedii mogło dojść.Kto dał prawo jazdy takim debilom!!!

  2. Wyrazy współczucia. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym.

  3. Widze krata browara rostrzaskana…. Czyli samo sie nasuwa na myśl. Osobówka jechała na impreze w szampańskim nastroju i sie nie udalo…. ODPOWIEDZIALNOSC. Patrzac na stan osobówki wnioskuje że tempo też było za szybkie.

    • Osobówką jechał dziadek z wnukiem, więc nie sądzę żeby prędkość była zawrotna. Podejrzewam, że Chrysler miał zdecydowanie za duża i siła uderzenia sprawiła,że VW poleciał w ten sposób, a krata browara…cóż nie ma co oceniać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.