Strona główna / Lokalne / Turyści wysiadają z autokaru wprost na trawnik

Turyści wysiadają z autokaru wprost na trawnik

Kilka miesięcy temu radni miasta razem z zastępca prezydenta miasta Barbarą Michalską uczestniczyli w wyjazdowym seminarium zorganizowanym przez branżę turystyczną. Pokazywano wówczas mankamenty naszego miasta, które powinny być natychmiastowo usunięte. Sygnalizowano m.in brak chodnika i oświetlenia wzdłuż ulicy Jachtowej, czy chociażby więcej miejsc postojów dla autokarów, infrastrukturę dla kierowców oczekujących na przeprawę karsiborską. Ze wszystkich zanotowanych uwag nie zrobiono nic.

Wśród niedociągnięć jest utworzenie miejsc postojowych dla autokarów na ul. Trentowskiego. Turyści wychodząc z pojazdów wysiadają wprost na trawnik zamiast na chodnik. Pół biedy, jeśli jest sucho. Podczas opadów wychodzą wprost na błotnisko.

Zobacz również

Próbna ewakuacja na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego

W dniu 23 listopada 2022 r. na terenie Terminalu LNG im. Lecha Kaczyńskiego w Świnoujściu …

4 komentarze

  1. Michalska ma w d…. problemy mieszkańców, a za bezmyslny układ komunikacyjny to powinna dostać trytona! Miasto się szczyci ilością turystów tylko że to zasługa hotelarzy a nie władz miasta! Za to miasto które powinno budować parkingi i zatoki dla autokarów nie robi kompletnie nic od lat.

  2. Dlaczego miasto wpuszcza autokary do centrum i nad morzem? Przecież można hipipotany wyladowac na grunwaldzkiej przy granicy a dalej już niech hotele ich odbiorą. Lub niech biorą taxi. A tak cha stwo tarabani się z walizamy godzinami blokując ulice.

  3. Za rok ul. Trentowskiego będzie deptakiem i żadne autobusy nie będą tam parkować i wysadzać pasażerów. Miasto nie będzie wywalać kasy na tymczasowe rozwiązania. Jak widać na foci, niemieccy sobie nieźle radzą bez czerwonego dywanu.

  4. Michalskiej, to nawet jak coś pokazać palcem, to patrzy na palec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.