Strona główna / Lokalne / [FILM i ZDJĘCIA] Moc atrakcji podczas miasteczka uzdrowiskowego

[FILM i ZDJĘCIA] Moc atrakcji podczas miasteczka uzdrowiskowego

Wzorem roku ubiegłego „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. zorganizowało kolejną imprezę promującą  walory uzdrowiskowe naszego miasta. W sobotę na ulicy Emilii Gierczak można było oglądać występy artystyczne, pokazy sztuk walki i zobaczyć zabiegi wykonywane w uzdrowisku. Miasteczko stworzono tematycznie. Prezentowano w nich ofertę uzdrowiskową.

Zobacz również

W porcie Szczecin-Świnoujście podniesiono poziom bezpieczeństwa

W związku z sytuacją geopolityczną w polskich portach podniesiono poziom bezpieczeństwa. To oznacza sprawdzanie tożsamości …

4 komentarze

  1. Typowy zmierzły Polak

    Za kolejki nie odpowiada Uzdrowisko tylko NFZ… Propomuje se zmienić rząd na inny a nie marudzic na pracowników, jakby to miało od nich zależeć. Proponuje samemu coś zorganizować i pogotować zeby tak nudnawo nie bylo 😉

  2. atrakcją nr1 był 2 godzinny koncert Chwatów który zgromadził największą widownię która wspaniale się bawiła

  3. Myślałem że ten karacista połamie tego suchotnika w skórzanej kamizelce.Wielkie pompy jarmarkowe a nie potrafią zaradzić problemowi długich kolejek do zabiegów dla potrzebujących pacjentów, o jakości zabiegów to nawet nie wspomnę bo jest żenująca.

  4. Zatrzymali się w miejscu organizatorzy miasteczka uzdrowiskowego, oferując od lat te same „atrakcje” Może należałoby coś zmienić? Wprowadzić inne atrakcje jak tylko motocykliści, karatecy czy żarło przygotowane przez uzdrowiskową stołówkę? Nawet na tych samych tarasowych miejscach, co kilka lat temu siedzą Śliwiński i Piasecki -:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.