poniedziałek , 26 września 2022
Strona główna / Lokalne / Półkolonie na kortach tenisowych

Półkolonie na kortach tenisowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” włączył się we współorganizację Letnich Warsztatów Interdyscyplinarnych dla dzieci ze Świnoujścia (półkolonia) organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Słowianin oraz Intermarche i Pozytywką PRO prowadzoną przez Annę Zimowską.

W ramach obecnie podjętej współpracy dzieci w wieku lat 7-12 korzystać będą 2 razy po 45 min. (w ramach wolnych godzin na hali i kortach) ) w każdym z tygodniowych turnusów z hali i kortów tenisowych, na których będą uczestniczyły w grach i zabawach z rakietą tenisową jako przygotowanie do realizacji projektu TENIS 10 rekomendowanego przez Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sprzęt tenisowy do TENIS 10 został nabyty przez OSiR Wyspiarz w celu zróżnicowania miejskiej oferty sportowo – rekreacyjnej oraz promocji tej dyscypliny sportu wśród najmłodszych dzieci ze Świnoujścia. Zajęcia odbywać się będą bezpłatnie, a w nowym roku szkolnym chcielibyśmy, aby uczestniczyli w nich uczniowie w wieku 10 lat ze świnoujskich szkół podstawowych w ramach zajęć w-f.

Zobacz również

Za nami 259. parkrun

W ostatnią sobotę września w Parku Zdrojowym zebrało się 35 ochotników, którzy zechcieli w pięknych …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.