Strona główna / Lokalne / Półkolonie na kortach tenisowych

Półkolonie na kortach tenisowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji “Wyspiarz” włączył się we współorganizację Letnich Warsztatów Interdyscyplinarnych dla dzieci ze Świnoujścia (półkolonia) organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Słowianin oraz Intermarche i Pozytywką PRO prowadzoną przez Annę Zimowską.

W ramach obecnie podjętej współpracy dzieci w wieku lat 7-12 korzystać będą 2 razy po 45 min. (w ramach wolnych godzin na hali i kortach) ) w każdym z tygodniowych turnusów z hali i kortów tenisowych, na których będą uczestniczyły w grach i zabawach z rakietą tenisową jako przygotowanie do realizacji projektu TENIS 10 rekomendowanego przez Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sprzęt tenisowy do TENIS 10 został nabyty przez OSiR Wyspiarz w celu zróżnicowania miejskiej oferty sportowo – rekreacyjnej oraz promocji tej dyscypliny sportu wśród najmłodszych dzieci ze Świnoujścia. Zajęcia odbywać się będą bezpłatnie, a w nowym roku szkolnym chcielibyśmy, aby uczestniczyli w nich uczniowie w wieku 10 lat ze świnoujskich szkół podstawowych w ramach zajęć w-f.

Zobacz również

#GaszynChallenge w 8. Flotylli Obrony Wybrzeża

Flotylla Obrony Wybrzeża została nominowana do akcji #GaszynChallenge przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni. Wyzwanie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.