Strona główna / Kultura / [ZDJĘCIA] Rozpoczęła się artystyczna uczta dla ducha

[ZDJĘCIA] Rozpoczęła się artystyczna uczta dla ducha

Muzyczny Art week rozpoczął się 24 lipca koncertem w Amfiteatrze. Na scenie zobaczyliśmy Pamelę Tan-Nicholson, mamę Vanessy Mae – znakomitą pianistkę z Singapuru, której towarzyszył  wirtuoz skrzypiec Vasko Vassilev – koncertmistrz Covent Garden Opera House w Londynie oraz laureaci Fryderyka 2015 – Baltic Neopolis Orchestra w symfonicznym składzie.

Przez najbliższy tydzień do Świnoujścia przyjedzie ogromna liczba artystów o światowym uznaniu, którzy gwarantują najwyższy poziom doznań artystycznych i wspaniałą zabawę. Wszystko to w ramach Baltic Neopolis Festival, Międzynarodowego Festiwalu Muzyki, który jest różnorodnym przedsięwzięciem osadzonym w basenie Morza Bałtyckiego i odbywa się po raz drugi.

Zobacz również

ETZT. Będą trzy stacje do ładowania elektryków

Trzy stacje do ładowania samochodów elektrycznych powstaną w najbliższym czasie w Świnoujściu. Ogólnodostępne punkty do …

2 komentarze

  1. Było świetnie! Dziękuję artystom za odwiedzenie Świnoujścia. Piękny wieczór, wysoka kultura w naszych progach. Teraz jeszcze Hiszpańskie fantazje, później Grechuta festiwal, jest fajnie.

  2. Było świetnie! Dziękuję artystom za odwiedzenie Świnoujścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.