Strona główna / Lokalne / Tu kupisz tanie przyprawy, pestki, nasiona, orzechy, suszone owoce i warzywa

Tu kupisz tanie przyprawy, pestki, nasiona, orzechy, suszone owoce i warzywa

Centrum Handlowe Uznam od piątku wzbogaci się o nowe stoisko. W niewielkim sklepiku pod ruchomymi schodami można kupić zarówno rodzime rośliny takie jak np. czosnek, jarmuż czy pokrzywa, a także bardziej egzotyczne jak jagody goi, nasiona chia oraz olej kokosowy. Wszystkie posiadają cenne dla organizmu człowieka składniki mineralne i odżywcze.

– W ofercie posiadamy szeroką gamę przypraw, bakalii oraz produktów medycyny naturalnej takich jak np.  jagody acai, które przyczyniają się między innymi do opóźniania postępu cukrzycy. W codziennym biegu często zapominamy jak ważna jest dieta dlatego chcąc zachęcić ludzi do zdrowego odżywiania organizujemy liczne promocje. Przykładowo w tym tygodniu 0,5 kg czystka kosztuje jedynie 21 zł – zachęca Bożena Kazberuk właścicielka sklepu.

art-zlot6Naturalne suplementy diety są źródłem witamin, antyoksydantów, witaminy D, minerałów, kwasów tłuszczowych z rodziny omega 3. Każda osoba, która chce odżywiać się mądrze powinna zapoznać się z listą produktów zaliczanych do grupy „super żywności”.  Powinni to zrobić szczególnie Ci, którzy potrzebują  energii do  realizacji codziennych planów i zadań.

Zobacz również

Niemcy umieściły Polskę na liście krajów wysokiego ryzyka. Co to oznacza?

Instytut Roberta Kocha ogłosił, że od niedzieli Polska będzie uznawana przez Niemcy za obszar wysokiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.