Strona główna / Lokalne / Samochody zatarasowały wjazd śmieciarce. Interweniowała policja

Samochody zatarasowały wjazd śmieciarce. Interweniowała policja

Mieszkańcy budynków przy ul. Konstytucji 3 Maja zostali na weekend z kubłami pełnymi śmieci. Kosze zazwyczaj opróżniane są w piątki. W tym tygodniu śmieciarka nie mogła wjechać, bo auta zastawiły dojazd. Po południu na miejscu pojawił się patrol policji, który pozostawił za wycieraczkami nieprawidłowo parkujących samochodów „niespodzianki”.

13681889_701242860051306_1816520238_oParkujące na ulicy, trawinkach, chodnikach samochody mieszkańców i przyjezdnych uniemożliwiły poranny wjazd śmieciarek.

– Spróbujemy w sobotę rano dostać się w ten rejon. Może tym razem się uda – mówi pracownik Remondisu.

Mieszkańcy zwracają uwagę, że takie zachowania kierowców w tym miejscu to codzienność. – Straż miejska i policja powinny częściej monitorować ten rejon – mówią mieszkańcy pobliskich budynków.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

8 komentarzy

 1. Ty jesteś mieszkańcem galeriowca?I robisz sąsiadom koło pióra !Wiesz kim jestes zwykłym kapusiem.Jak bys umiał czytac ze zrozumieniem poprzednie posty to by cos do Ciebie dotarło.Cos mi się zdaje,że nie mieszkasz tu długo bo w galeriowcu do tej pory nie było kapusi.A na marginesie to stac mnie na garaż i staram się własnie w galeriowcu i niemam zamiaru szukac z dala od tego miejsca.Brzydze się kapustą?

 2. Droga zatarasowana przez samochody to się dzwoni po policję albo straż miejską a nie zostawia się pół dzielnicy w śmietnisku

 3. Co za bzdury ktos tu wypisuje,te trzy auta nie tarsowały drogi dojazdowe gdyż stały obok wjazdu na droge wewnętrzną na zaniedbanym pustym placu zabaw.A stały tam tylko dlatego,że w sezonie i poza nim mieszkancy galeriowc nie mają gdzie parkowac.Problem jest banalny parkują wszyscy: sklepikarze,turysci, niemcy,dostawcy i kto tylko chce.Jest garaż pod galerjowcem lecz nie dla mieszkańców tego bloku.Zażądcą jest S.M.Słowianin i ona przyznaje miejsca garażowe w zależnosci kto ma większe plec…Nadmienie,że jest zakaz wjazdu od strony ul. Niedziałkowskiego-tylko dla mieszkanców,dostawców,służb lecz nikt sobie z tego nic nie robi a Remondis na drugi raz niech afery nie kręci tylko kąkretnie poda kto tarasuje im dojazd.

 4. Dzisiaj widziałem te śmieci.
  Zaintrygowały mnie.

  • Tyle,że te trzy auta nie tarasowały wjazdu bo stały na starym zaniedbanym placu zabaw.

   • zapomniałeś dodać że ” te trzy auta” stały na zakazie i to było powodem interwencji policji a plac zabaw „zaniedbany” jest właśnie przez to że „kierowcy” zaczęli wjeżdżać na ten plac niszcząc go….ale to tylko taka drobna dygresja no nie?

    • Jak się dobrze przjżysz to te znaki dotyczą drogi wewnętrznej a nie placu ,zabaw’,tam niema żadnego znaku okreslającego co to za plac za komuny defakto był.Obecnie ni e wiadomo co to za plac.Tak na marginesie to kto zdemontował wszystkie drabinki hustawki karuzele itp.na pewno nie kierowcy.Komu to przeszkadzało powiem Ci komu MIESZKAŃCOM twojego pokroju,za dużo hałasu i przestan mydlic wszystkim oczy.Z poważaniem mieszkaniec.

     • plac zabaw to jest w parku zdrojowym albo na malczewskiego a to jest zwykłe podwórko które m,inn ty próbujesz zamienić w parking dla swojego grata nie stać ciebie na parking, garaż czy miejsce postojowe a stać cie na auto które upychasz wszystkim i gdzie się da, znasz takie powiedzenie” jak się nie ma miedzi…” pomimo że jestem mieszkańcem tzw.galeriowca też nie mam w nim miejsca postojowego i nie płaczę, stać mnie na opłacenie parkingu nie będę robił z siebie dziada w AUCIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.