poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Zachęcają do wstępowania w szeregi KOD

Zachęcają do wstępowania w szeregi KOD

Można było wypełnić deklarację członkowską i wstąpić do Komitetu Obrony Demokracji. W sobotę punkt KOD stanął na świnoujskiej promenadzie. W punkcie informacyjnym przygotowano ulotki i biuletyny. Koderzy chcą w ten sposób docierać do mieszkańców mniejszych miast, a także turystów przebywających na wakacjach. Stąd pomysł na ustawianie namiotów pod oficjalną nazwą „Lato z KOD-em”.

Komitet Obrony Demokracji (KOD) – polski ruch społeczny i stowarzyszenie, którego powstanie zostało zainspirowane artykułem Krzysztofa Łozińskiego ogłoszonym 18 listopada 2015 na portalu internetowym „Studio Opinii”.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

14 komentarzy

 1. Młodość, świeżość i moher… czy te panie broniły również demokracji, gdy PO prowadziło pacyfikację górników w Zabrzu ??

 2. gdzie jest moj komentarz gnoje

 3. Popieram KOD jak wszyscy którzy nie godzą się żeby banda Pisowska odebrała nam wolność, godność i demokratyczny, tolerancyjny kraj respektujący europejskie wartości.

  • A jaką wolność Tobie odbierają?
   A jakie to są te juroPEJSKIE wartości?
   Jakby nie było wolności, to nawet byś nie wystękała tego pustego komentarza.

  • Ja też się nie godzę na odbieranie demokratycznego kraju, godności człowieka o tolerancji dla Polskości, dlatego głosowałem na PiS a nie na PO i bardzo dobrze, że Polska jest wyciągana z europejskiego bagna, w którym żadnych wartości już nie ma.

  • Europejskie wartości ??? hahaha 🙂 czyli jakie ? Islamską wybuchowość ? A co do demokracji, to PiS raczej ją przywraca ! Wszyscy pamiętamy jak poprzedni rząd przepuszczał przez maszynkę do mielenia miliony podpisów po obywatelskimi projektami ustaw – to była demokracja ? Godność ? Za czasów PO odbierano ludziom dzieci z powodu biedy !!! wolność ? Fakt, że KODziarze mogą robić takie pikiety świadczy o tym, że wolność ma się doskonale. Za czasów PO takie akacje były tłumione, że wspomnę chociażby marsze 11 listopada. Jeśli PiS jest bandą, to PO jest regularną mafią, która podobnie jak KOD działa tylko i wyłączanie na szkodę naszej wspaniałej Rzeczpospolitej. Pzdr.

  • #tenkraj ? „Żeby było tak jak było” ? Czy po to, żeby Peło mogło dalej łapać pokemony w sejmie jak Pani Pomaska, czy po to, żeby Prezydent mógł robić w święto flagi czekoladowego orła bez korony ?

 4. A ja popieram KOD w 0 %.

 5. Nie ma głupich

 6. Ile płacą za taka prace chętnie bym posiedział,tez nie będę musiał płacić alimentów.Powołajmy KOA -komitet obrony alimenciarzy,kto jest za chętnie zostanę prezesem.

  • Musieli kupić stolik , krzesła, wydrukować ulotki, deklaracje, zakupić zapinki, to jest koszt na który wszyscy członkowie sie zrzucają. Poświęcają swój wolny czas. Brawo oby więcej takich ludzi.

 7. Brawo..brawo..brawo dla Pań i Stowarzyszenia KOD.Pięknie pozdrawiam i życzę by ludziom chciało się przynajmniej zapoznać z działalnością KOD-u,by nie pomawiać i nie opowiadać niestworzonych rzeczy o organizacji.

 8. Popieram KOD w 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.