Strona główna / Lokalne / Bilety turystyczne za 39 zł ważne dłużej!

Bilety turystyczne za 39 zł ważne dłużej!

Już w najbliższy długi weekend pasażerowie Przewozów Regionalnych będą mogli przez prawie 4 dni korzystać z niespełna 5 tysięcy połączeń w całym kraju, kupując tylko jeden bilet. Największy przewoźnik w kraju postanowił przedłużyć ważność biletów turystycznych i mini biletów turystycznych.

Kupując mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać bez ograniczeń ze wszystkich połączeń oferowanych przez Przewozy Regionalne. Osoby, które zdecydują się kupić bilet turystyczny za 45 zł, będą mogły podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Bilety turystyczne będą obowiązywać od godziny 18:00 w piątek 12 sierpnia do godziny 6:00 we wtorek 16 sierpnia.

Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu. Szczegółowe informacje na temat biletów turystycznych znajdują się na stronie:www.przewozyregionalne.pl/bilet-turystyczny. Rozkład jazdy i mapę połączeń Przewozów Regionalnych można sprawdzić na stronie www.przewozyregionalne.pl/rozklad-jazdy.

Zobacz również

Nowi strażacy w szeregach Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu

25 listopada 2022 roku w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu odbyło się …

Jeden komentarz

  1. Przewoźnik nie „postanowił przedłużyć” ale to wynika z regulaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.