Strona główna / Lokalne / I Speedminton Beach Festiwal Świnoujście 2016

I Speedminton Beach Festiwal Świnoujście 2016

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” serdecznie zaprasza na I Speedminton Beach Festiwal Świnoujście 2016, który odbędzie się 13 sierpnia 2016 r. przy Centrum Koordynacji Ratownictwa (przejście plażowe ul. Powstańców Śląskich) START od godz. 11.00 !

Nazwa tej dyscypliny to Crossminton, czyli kombinacja dynamicznego tenisa, szybkiego squasha i łatwego badmintona. Dwie rakiety i speeder (specjalna lotka) – to wszystko, czego potrzeba, by bardzo aktywnie spędzić czas. Grać można wszędzie i w każdych warunkach. Speeder dostosowany jest do silniejszych podmuchów wiatru, a brak konieczności zadbania o infrastrukturę czyni z niej idealną propozycją dla rozgrywek na naszej plaży.

Dlatego już w sobotę zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem tej dyscypliny jak i tych, którzy grać w nią potrafią do uczestnictwa w Speedminton Bech Festival.

W programie imprezy: nauka gry, pokazy, turniej crossmintona, testowanie sprzętu marki Speedminton i konkursy z nagrodami. Szkolenie prowadzić będą profesjonalni instruktorzy Polskiej Akademii Crossminton.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.