Strona główna / Lokalne / [ZDJĘCIA] Na rowerach z hotelem Cesarskie Ogrody

[ZDJĘCIA] Na rowerach z hotelem Cesarskie Ogrody

Po raz drugi Hotel Cesarskie Ogrody we współpracy z Partnerami (Świnoujską Inicjatywą Rowerową „ŚwIR” oraz fitness klubem „Champions Academy”) zorganizował wspólną wycieczkę rowerową. Celem imprezy było zachęcenie wszystkich chętnych (zarówno mieszkańców jak i osób przyjezdnych) do wspólnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz poznawania urokliwych miejsc wyspy Uznam.

Zbiórka o godzinie 14.00 na parkingu przy kolejce UBB – ul. 11 Listopada. Organizatorzy poprowadzili wycieczkę w taki sposób, że każdy był w stanie przejechać wyznaczoną trasę i nie zabłądzić. Wycieczkę zaplanowano wokół jezior Wolgast i Czarne Serce, a jej dystans wyniósł ok.16,1 km. Trasę opracowali Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Alina i Wiesław Królowie.

Po trasie na terenie parku hotelu Cesarskie Ogrody przewidziano biesiadę przy ognisku z muzyką na żywo! Dla każdego, kto ukończył trasę- woda mineralna i słodka niespodzianka, a dla spragnionych i głodnych, możliwość zakupienia kiełbasek i piwa w promocyjnych cenach.

Zobacz również

Rzecznik KEP o limitach w kościołach: trzeba się odwołać do odpowiedzialności proboszczów

Nie ma ustaleń, które pozwalałyby na weryfikowanie paszportów covidowych. Przepis jest przepisem, ale jak zawsze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.