poniedziałek , 5 grudnia 2022
Strona główna / Lokalne / Regularna bitwa na ulicy. Kobieta trafiła do szpitala

Regularna bitwa na ulicy. Kobieta trafiła do szpitala

Policja ustala co wydarzyło się w poniedziałek na ulicy Narutowicza. Po południu doszło do regularnej bitwy w której poważnie ucierpiała jedna z kobiet. Jak relacjonują świadkowie, którzy widzieli sytuację, w zdarzeniu brało udział 5 kobiet i 2 mężczyzn.

– W pewnym momencie jedna z kobiet złapała drugą za włosy i zaczęła uderzać jej głową o kolano. Wywiązała się regularna bitwa. Dzieci przeraźliwie krzyczały – opowiada świadek.

Kobietę do szpitala zabrała karetka pogotowia.

– W poniedziałek przed godziną 16.00 podjęliśmy interwencję przy ulicy Narutowicza, gdzie zgłoszono szarpaninę pomiędzy osobami nieletnimi. Na miejscu zastano dwie dziewczyny w wieku 14 i 15 lat oraz chłopaka w wieku 15 lat, którzy wyjaśnili, że doszło między nimi do kłótni, a następnie szarpaniny. Uczestnicy zdarzenia doszli do porozumienia, obecni na miejscu rodzice nie zgłaszali żadnych skarg – informuje Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Zobacz również

Przy budowie ekspresówki do Świnoujścia pracują od rana do późna

Szybkie zapadanie zmroku nie oznacza, że prace budowlane na inwestycjach trwają obecnie krócej. Wykonawcy odcinka …

8 komentarzy

  1. Coś tu nie tak z informacją Pani Olszewskiej bo ja na miejscu widziałem dziewięć osób i na pewno nie wszyscy byli tak młodzi było tam trzech dorosłych mężczyzn którzy zrobili sobie z całego zajścia ubaw.

  2. Co.sie.dzieje.z.tom.młodzieżą.

  3. Obojętnie kto wszczął awanturę jeśli osoby które zostały zaczepione były by choć troszkę mądrzejsze od osoby prowokującej to by odeszły w swoją stronę lub wezwały policję a nie robiły ringu na ulicy.Jedna wielka żenada tak zachowuje się dno.Skończyło się na przyjeździe dwóch radiowozów i karetki pogotowia.

  4. Debile mieszkają w tym mieście. A jeszcze większe debile tu przyjeżdżają na wczasy.

  5. Prawda jest nieco inna. Dziewczyna nie została zabrana do szpitala,a całą awanturę ona sama wszczęła. Na codzień „poszkodowana” jest bardzo agresywna,wyzywa zaczepia innych.Pierwsza zaatakowała dziewczyny a z pomocą przyszli jej jak zwykle nietrzeźwi rodzice.Dziewczyna jest w domu rodzinnym poniżania i tak samo traktuje innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.