Strona główna / Lokalne / Samolotem z Goleniowa do Warszawy za 69 złotych

Samolotem z Goleniowa do Warszawy za 69 złotych

Przewoźnik lotniczy Ryanair ogłosił, że od 26 marca zamierza wprowadzić loty z podszczecińskiego lotniska Goleniów do Warszawy. Na razie w systemie rezerwacyjnym można kupić bilety na loty weekendowe. Ich cena jest kusząca, bo za bilet w jedną stronę zapłacimy od 69 złotych. Od czasu upadku linii OLT Express jedynym przewoźnikiem połączeń krajowych na tym lotnisku był LOT.

Przewoźnik zapowiada, że docelowo będzie latał raz dziennie łącząc Szczecin z Warszawą.

– Jesteśmy dumni z pozycji lidera rynku linii lotniczych w Polsce. Nowe inwestycje: Travel Labs Polska –  centrum IT oraz dwustanowiskowy hangar we Wrocławiu potwierdzają nasze zaangażowanie i zainteresowanie dalszym rozwojem w Polsce. Nasz rozkład lotów na lato 2017 obejmuje nowe trasy zarówno z lotniska Warszawa Modlin, jak i z lotniska Chopina. Łącznie Ryanair obsłuży w Polsce ponad 10 milionów klientów utwierdzając pozycję nr 1 na rynku – powiedział Michael O’Leary, Prezes Ryanaira.

Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów z Warszawy na lato 2017 wprowadzamy do sprzedaży bilety z/do Polski już od 43 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na www.ryanair.com do poniedziałku (5 września) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”

 

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

2 komentarze

  1. Połączony, to będzie Goleniów z Warszawą, a nie pasożytniczy zakompleksiony nadmorski Szczecin.
    Zresztą po co łączyć Szczecin ze Stolicą, jak Szczecin, to prawie stolica? XD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.