Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Dostaje strażnik graniczny, dzięki którego odwadze i umiejętnościom udało się uratować 66-letnią kuracjuszkę. Mężczyzna przeprowadził skuteczną akcję reanimacyjną. Dzięki niemu kobieta przeżyła.

 Należy się wszystkim, którzy przyczynili się do remontu posterunku policji na Warszowie. Obiekt z powodzeniem mógłby teraz służyć nie tylko policjantom, ale także strażnikom miejskim i sokistom.

 Otrzymuje Michał Stefaniak za życiową pasję i chęć do pobijania własnych rekordów. Pan Michał w miniony weekend pokonał wpław Zalew Szczeciński. Ważne, aby robić w życiu to co się lubi.

Przyznajemy posłowi Kornelowi Morawieckiemu, który w interpelacji do Ministra Sprawiedliwości napisał, że w Świnoujściu na szczeblu samorządu, prokuratury i sądu funkcjonuje układ mafijny. Poseł używa retoryki pewnego byłego prezydenta Świnoujścia.

 Otrzymuje para, która przywiązała w Przytorze psa do przystanku autobusowego i odjechała. Na szczęście jeden z mieszkańców zachował czujność i śledził parę. Schwytała ich dopiero kamieńska policja.

 Dostaje firma odkomarzająca miasto. W zeszły weekend owady nie dawały spokojnie wyjść na spacer. Minus tylko jeden, bo przez większość sezonu wakacyjnego owady tak nie dokuczały.

Zobacz również

Policjanci sprawdzają numery seryjne rowerów

Świnoujscy policjanci prowadzą kontrole rowerzystów. Sprawdzają nie tylko czy łamią przepisy, ale także to czy …

2 komentarze

  1. (+++) Przyznajemy posłowi Kornelowi Morawieckiemu, który w interpelacji do Ministra Sprawiedliwości napisał, że w Świnoujściu na szczeblu samorządu, prokuratury i sądu funkcjonuje układ mafijny. Poseł używa retoryki pewnego byłego prezydenta Świnoujścia.

    • Dokładnie, uważam, że – – – można dać gdy po zbadaniu sprawy okaże się, że układu nie ma a władze ś-cia są czyste jak łza….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.