Strona główna / Lokalne / Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Plusy i minusy tygodnia. Kto zasłużył?

Dostaje strażnik graniczny, dzięki którego odwadze i umiejętnościom udało się uratować 66-letnią kuracjuszkę. Mężczyzna przeprowadził skuteczną akcję reanimacyjną. Dzięki niemu kobieta przeżyła.

 Należy się wszystkim, którzy przyczynili się do remontu posterunku policji na Warszowie. Obiekt z powodzeniem mógłby teraz służyć nie tylko policjantom, ale także strażnikom miejskim i sokistom.

 Otrzymuje Michał Stefaniak za życiową pasję i chęć do pobijania własnych rekordów. Pan Michał w miniony weekend pokonał wpław Zalew Szczeciński. Ważne, aby robić w życiu to co się lubi.

Przyznajemy posłowi Kornelowi Morawieckiemu, który w interpelacji do Ministra Sprawiedliwości napisał, że w Świnoujściu na szczeblu samorządu, prokuratury i sądu funkcjonuje układ mafijny. Poseł używa retoryki pewnego byłego prezydenta Świnoujścia.

 Otrzymuje para, która przywiązała w Przytorze psa do przystanku autobusowego i odjechała. Na szczęście jeden z mieszkańców zachował czujność i śledził parę. Schwytała ich dopiero kamieńska policja.

 Dostaje firma odkomarzająca miasto. W zeszły weekend owady nie dawały spokojnie wyjść na spacer. Minus tylko jeden, bo przez większość sezonu wakacyjnego owady tak nie dokuczały.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

2 komentarze

  1. (+++) Przyznajemy posłowi Kornelowi Morawieckiemu, który w interpelacji do Ministra Sprawiedliwości napisał, że w Świnoujściu na szczeblu samorządu, prokuratury i sądu funkcjonuje układ mafijny. Poseł używa retoryki pewnego byłego prezydenta Świnoujścia.

    • Dokładnie, uważam, że – – – można dać gdy po zbadaniu sprawy okaże się, że układu nie ma a władze ś-cia są czyste jak łza….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.