Strona główna / Hobby / Zajęcia pozalekcyjne. Ruszyły zapisy na akrobatykę i doskonalenie pływania
Foto: Nadia Cruzova/Fotolia

Zajęcia pozalekcyjne. Ruszyły zapisy na akrobatykę i doskonalenie pływania

W imieniu Collegium serdecznie zapraszamy na kursy nauki i doskonalenia pływania oraz zajęcia gimnastyki i akrobatyki sportowej. Zapisy ruszyły pełną parą! Zapraszamy do kontaktu z  biurem  pod numerem telefonu 603 997 333 lub mailowo: swinoujscie@collegium.pl. Instruktorzy w profesjonalny sposób zaproponują  grupę o odpowiednim stopniu zaawansowania oraz podadzą wszelkie możliwości terminowe.

Naukę pływania w Collegium wyróżnia unikalny program nauczania „Wielka podróż w głąb oceanu, czyli pływanie od przedszkolaka do instruktora”, którego każdy etap jest precyzyjnie i starannie zaplanowany.

339a0e1449b6b4062056bc300d87e893_XL– Integralną częścią naszego autorskiego programu jest segregator, który wspomaga proces nauki i doskonalenia pływania realizowany w naszej szkole. Z jego pomocą przyswajanie umiejętności i pojęć związanych z pływaniem, sportami wodnymi, samoratownictwem, pierwszą pomocą czy bezpieczeństwem wodnym są przyjemniejsze i ciekawsze – mówi Jarosław Włodarczyk.

W trakcie każdego z tych etapów uczeń zdobywa ściśle określone umiejętności, które podczas egzaminu semestralnego potwierdzane są otrzymaniem odpowiedniej naklejki wklejanej do działu umiejętności w segregatorze. Ukończenie poszczególnych poziomów premiowane jest również odpowiednim dyplomem lub certyfikatem danego stylu.

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

2 komentarze

  1. Polecam wszystkim, którzy chcą oddać dziecko w profesjonalne ręce. Bardzo fajni instruktorzy, fajne podejście. Osobiście jestem bardzo zadowolona 🙂

  2. u radnego ceny z kosmosu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.