Strona główna / Lokalne / Policjanci zatrzymali 22-latka częstującego marihuaną

Policjanci zatrzymali 22-latka częstującego marihuaną

Minionej nocy policjanci zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Sprawca został zauważony przez oficera dyżurnego za pomocą kamer miejskiego monitoringu. Mężczyzna odpowie za złamanie prawa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

– Przeglądający kamery monitoringu oficer dyżurny zauważył w pobliżu wejścia na plażę trzech młodych mężczyzn idących kładką nadmorską. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął z bielizny zawiniątko, które następnie podawał towarzyszącym mu osobom. Kiedy okazało się, że mężczyźni palą substancje odurzające, dyżurny skierował w to miejsce patrol celem przeprowadzenia kontroli – tłumaczy asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

Ulice Świnoujścia przez całą dobę obserwuje kilka kamer monitoringu miejskiego. Praktycznie codziennie rejestrowane są drobne wykroczenia, czasem sytuacje służące policjantom do rozwikłania spraw dotyczących kradzieży, pobicia czy kolizji.

Tym razem “czujne oko” dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu analizującego monitoring przyczyniło się do zatrzymania sprawcy przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

 

Zobacz również

Bezrobocie w Zachodniopomorskiem o 9,5 proc. niższe niż przed rokiem

Według wstępnych informacji z powiatowych urzędów pracy liczba bezrobotnych w województwie zachodniopomorskim w listopadzie 2019 …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.