Strona główna / Lokalne / Trzymał amfetaminę obok kiełbasy, mleka i jajek

Trzymał amfetaminę obok kiełbasy, mleka i jajek

Ponad pół kilograma narkotyków posiadał zatrzymany przez świnoujskich policjantów mężczyzna. Worek z amfetaminą 55-latek ukrył w lodówce. Dzięki działaniom stróży prawa znaczne ilości środków odurzających nie trafią do obiegu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

– Dzięki właściwemu rozpoznaniu i wnikliwej pracy operacyjnej policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu znaczne ilości narkotyków nie trafią do obiegu. Wczoraj funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie Świnoujścia ujawnili i zabezpieczyli blisko 0,6 kg amfetaminy. Narkotyki ukryte były w lodówce. Ich rynkowa wartość sięga kilkunastu tysięcy złotych – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

W związku z tą sprawą zatrzymany został 55-letni mieszkaniec miasta, który w swoim mieszkaniu przechowywał środki odurzające. 55-latek był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

55-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki oraz gdzie miały trafić.

Zobacz również

Mieszkanie od miasta dla pogorzelców z Ognicy

Państwo Radowscy z Ognicy, których dom i dobytek całkowicie spłonęły w Nowy Rok, otrzymali od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.