Strona główna / Lokalne / Trzymał amfetaminę obok kiełbasy, mleka i jajek

Trzymał amfetaminę obok kiełbasy, mleka i jajek

Ponad pół kilograma narkotyków posiadał zatrzymany przez świnoujskich policjantów mężczyzna. Worek z amfetaminą 55-latek ukrył w lodówce. Dzięki działaniom stróży prawa znaczne ilości środków odurzających nie trafią do obiegu. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

– Dzięki właściwemu rozpoznaniu i wnikliwej pracy operacyjnej policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu znaczne ilości narkotyków nie trafią do obiegu. Wczoraj funkcjonariusze w jednym z mieszkań na terenie Świnoujścia ujawnili i zabezpieczyli blisko 0,6 kg amfetaminy. Narkotyki ukryte były w lodówce. Ich rynkowa wartość sięga kilkunastu tysięcy złotych – informuje asp. sztab. Beata Olszewska ze świnoujskiej policji.

W związku z tą sprawą zatrzymany został 55-letni mieszkaniec miasta, który w swoim mieszkaniu przechowywał środki odurzające. 55-latek był wcześniej notowany za przestępstwa narkotykowe.

55-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz skąd pochodziły zabezpieczone narkotyki oraz gdzie miały trafić.

Zobacz również

Policjanci sprawdzają numery seryjne rowerów

Świnoujscy policjanci prowadzą kontrole rowerzystów. Sprawdzają nie tylko czy łamią przepisy, ale także to czy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.